gebe
  1. JeLyb0n

JeLyb0n Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Yardımınıza İhtiyacım Var !'!

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında JeLyb0n tarafından paylaşıldı.

Ya ben mutLu oLmayı beceremiyorum yada cevremdekilerle ilqilili bir sorun var bilemştorum .Şu son dönemde sevgilimle ayrılmam beni çok üzdü tahmin edilemiyeceği kadar çok. Şimdi ne ypıcam bilemiyorum.Şöyle açıklıyım ben sevgilimle ayrılmadan önce hrkes bna seni iyiki tanımışım çok iyi vakit qeciriyoruz beni qüldürebilen tek sen varsın neşe kaynağımsın gibi şeyler söyerken emreden ayrıldıtan sonra canım dışarı çıkmak istemiyor.yemek yemiyorum antidepresan kullanıyorum hayatım son bulmuş qibi duvarlarüstüme üstüme geliyor yardım edin :'(

2. yorgunbıkkın

yorgunbıkkın Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım butun ayrılıkların ardından bı sure ınsanlar bu tarz ruh halı ıcıne gırerler.bu sadece sende olan bısı deıl.etraafındakı herkesın bu tur ruuh halı ıcınde bı donem gecırdıklerını dusun.ama unutma hayattın altust edemıyecegı bı uzuntu yok.kendıne acıma gayet normal bı durum

3. JeLyb0n

JeLyb0n Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Umarm üstesinden gelebilirim .

4. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    öncelikle hoşgeldin aramıza canım...evet ayrılıkların ardından cogu insan kendini yorgun bıkmış sanki hayatta yokmuş gibi görür kendini... gülmek istemez öylece durup zamanın gecmesini beklerr ...bu gecici bir şeydir ayrılıgın ilk günleri gercktn zor gecer ..bunu atlatmanın yolları da vardır öncelikle insanlardan uzak kalma tam tersi her dk ailenle yada seni anlayan insanlarla ol yalnız kalma yalnız kaldıkca asla atlatamazsın ... bir şeylerle ugraşş eminim bu sana alıştırmayı ve ayrılıgı en kısa yoldan atlatmana yardımcı olacaktır..cevren aynı cevre değişen bir şey yok sadece şu ayrılık aşamasın da sana öyle geliyor.. eminim herşey düzelecektir...herşey gönlünce olsun...

5. tuğba88

tuğba88 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    çiviyi çivi söker bence tam tersine daha çok çevrendikilerle vakit geçir daha çok gül eğlen ilk başta zorla yapsan da bunları sonra gerçekten mutlu olduğunu ve acının hafilediğini hissedeceksin...

Yardımınıza İhtiyacım Var !'! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var :(

arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var :(

selma ergeç saç rengi ben beyaz tenliyim..ve saçlarım koyu kahve ana rengi....fakat değişiklik istiyorum...çok sıkıldım..röfle yaptırmak istiyorum fakat beyaz tenli olduğum için arkadaşlarım solgun olursun diyor...ama röfleyi yada ışıltıyı çok seviyorum.. gözlerim ela tenim beyaz..hangi renk bana yakışır sizce?
  2. melekleeeeeer yardımınıza ihtiyacım var

melekleeeeeer yardımınıza ihtiyacım var

birçoğunuzun bildiği üzre sevgilim konyada askerlik yapıyo ve yemin töreni var 24 ünde. onun ailesiyle birlikte gidicez. yemin töreninden sonra evci çıkabiliyo yani orda kalabilirsek o da bizle kalabilcek pazar gününe kadar. netten araştırdım otelleri falan ama pahalı. konya meramda arıyoduk bu arada. günlük kiralık evlere bakim dedim netten ama pek birşey bulamadım. öğretmenevine baktık kişi...
  3. yardımınıza ihtiyacım var

yardımınıza ihtiyacım var

arkadaşlar doğru yeremi başlık açtım bilemiyorum ama durumum vahim 6.5 haftalık hamileyim çok rahatsızlanıyorum vs. hepsi biryanada son 1 haftadır şeftaliden başka bişey yiyemiyorum sabah öğle akşam sadece şeftali midem başka birşey almıyor bu normalmi böyle ne zamana kadar devam edeceğim bilemiyorum :( bebeğe zararı olmaz inş. :18:
  4. Yardımınıza ihtiyacım var melekler

Yardımınıza ihtiyacım var melekler

Melekler pazartesi komşular sabah kahvaltısına gelecekler bana onlara neler hazırlasam düşünüp duruyorum bana bu konuda yardım edrseniz çok memnun kalırım
  5. Yardımınıza ihtiyacım var

Yardımınıza ihtiyacım var

merhaba. ben erkek arkadaşımın evinde kaldım ve banyo yaparken onun cinsel bölgesini temizlediği jiletle kendi cinsel bölgemi temizledim farketmeden. Acaba hamile kalma şansım var mı?

Sayfayı Paylaş