yardımınıza ihtiyacım var

eflatun_84

Hamiş Melek
yardımınıza ihtiyacım var
arkadaşlar doğru yeremi başlık açtım bilemiyorum ama durumum vahim
6.5 haftalık hamileyim çok rahatsızlanıyorum vs. hepsi biryanada
son 1 haftadır şeftaliden başka bişey yiyemiyorum sabah öğle akşam sadece şeftali
midem başka birşey almıyor bu normalmi böyle ne zamana kadar devam edeceğim bilemiyorum :( bebeğe zararı olmaz inş.
:18:

arkadaşlar doğru yeremi başlık açtım bilemiyorum ama durumum vahim
6.5 haftalık hamileyim çok rahatsızlanıyorum vs. hepsi biryanada
son 1 haftadır şeftaliden başka bişey yiyemiyorum sabah öğle akşam sadece şeftali
midem başka birşey almıyor bu normalmi böyle ne zamana kadar devam edeceğim bilemiyorum :( bebeğe zararı olmaz inş.
:18:
Hay ALLAH iyiliğini versn arkadaşm valla bende bişe sandm başlığa ve yazının ilk başına bakınca.Öncelikle hayırlı uğurlu olsn bebişin MEVLAM kavuşmak nasip etsn sağlıkla sıhatle..Gebeliğin başlarndasn ve bunlar çok normal.Ayrıca ne mutlu sana midene 3 öğün bişe giriyo ben 6 haftadan 8,9 'a kadar günde sadece 1 bardak sütle duruyodum midem bulana bulana delirmiştim artık.En çok sevdiğim şeylerden bile nefret ettm artık.Kafana takma tuzlu bişiler ye kalkınca hatta leblebi ye bulantın oldğu anda ve bulantın olsa da yemeye çalş açlktan da bulanıyo.Ben 5.ay'ı mı bitirdim hala da bulanır aç kalnca.Gebelikte yaşadğn rahatszlıklar normal bebekle ilgili olmadğı sürece.Umarm biraz olsn rahatlamşsndr:)Geçmiş olsn:)

saol canım ilk hamileliğim acemiyim henüz :) 1 hafta aç kalınca korktum annelik kutsaldır sabredicez :)

Geri