gebe
  1. eflatun_84

eflatun_84 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

yardımınıza ihtiyacım var

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında eflatun_84 tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar doğru yeremi başlık açtım bilemiyorum ama durumum vahim 6.5 haftalık hamileyim çok rahatsızlanıyorum vs. hepsi biryanada son 1 haftadır şeftaliden başka bişey yiyemiyorum sabah öğle akşam sadece şeftali
    midem başka birşey almıyor bu normalmi böyle ne zamana kadar devam edeceğim bilemiyorum :( bebeğe zararı olmaz inş.
    :18:

sheker_shey bunu beğendi.
  2. sheker_shey

sheker_shey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    Hay ALLAH iyiliğini versn arkadaşm valla bende bişe sandm başlığa ve yazının ilk başına bakınca.Öncelikle hayırlı uğurlu olsn bebişin MEVLAM kavuşmak nasip etsn sağlıkla sıhatle..Gebeliğin başlarndasn ve bunlar çok normal.Ayrıca ne mutlu sana midene 3 öğün bişe giriyo ben 6 haftadan 8,9 'a kadar günde sadece 1 bardak sütle duruyodum midem bulana bulana delirmiştim artık.En çok sevdiğim şeylerden bile nefret ettm artık.Kafana takma tuzlu bişiler ye kalkınca hatta leblebi ye bulantın oldğu anda ve bulantın olsa da yemeye çalş açlktan da bulanıyo.Ben 5.ay'ı mı bitirdim hala da bulanır aç kalnca.Gebelikte yaşadğn rahatszlıklar normal bebekle ilgili olmadğı sürece.Umarm biraz olsn rahatlamşsndr:)Geçmiş olsn:)

3. eflatun_84

eflatun_84 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    saol canım ilk hamileliğim acemiyim henüz :) 1 hafta aç kalınca korktum annelik kutsaldır sabredicez :)

yardımınıza ihtiyacım var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var :(

arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var :(

selma ergeç saç rengi ben beyaz tenliyim..ve saçlarım koyu kahve ana rengi....fakat değişiklik istiyorum...çok sıkıldım..röfle yaptırmak istiyorum fakat beyaz tenli olduğum için arkadaşlarım solgun olursun diyor...ama röfleyi yada ışıltıyı çok seviyorum.. gözlerim ela tenim beyaz..hangi renk bana yakışır sizce?
  2. Yardımınıza İhtiyacım Var !'!

Yardımınıza İhtiyacım Var !'!

Ya ben mutLu oLmayı beceremiyorum yada cevremdekilerle ilqilili bir sorun var bilemştorum .Şu son dönemde sevgilimle ayrılmam beni çok üzdü tahmin edilemiyeceği kadar çok. Şimdi ne ypıcam bilemiyorum.Şöyle açıklıyım ben sevgilimle ayrılmadan önce hrkes bna seni iyiki tanımışım çok iyi vakit qeciriyoruz beni qüldürebilen tek sen varsın neşe kaynağımsın gibi şeyler söyerken emreden ayrıldıtan...
  3. melekleeeeeer yardımınıza ihtiyacım var

melekleeeeeer yardımınıza ihtiyacım var

birçoğunuzun bildiği üzre sevgilim konyada askerlik yapıyo ve yemin töreni var 24 ünde. onun ailesiyle birlikte gidicez. yemin töreninden sonra evci çıkabiliyo yani orda kalabilirsek o da bizle kalabilcek pazar gününe kadar. netten araştırdım otelleri falan ama pahalı. konya meramda arıyoduk bu arada. günlük kiralık evlere bakim dedim netten ama pek birşey bulamadım. öğretmenevine baktık kişi...
  4. Yardımınıza ihtiyacım var melekler

Yardımınıza ihtiyacım var melekler

Melekler pazartesi komşular sabah kahvaltısına gelecekler bana onlara neler hazırlasam düşünüp duruyorum bana bu konuda yardım edrseniz çok memnun kalırım
  5. Yardımınıza ihtiyacım var

Yardımınıza ihtiyacım var

merhaba. ben erkek arkadaşımın evinde kaldım ve banyo yaparken onun cinsel bölgesini temizlediği jiletle kendi cinsel bölgemi temizledim farketmeden. Acaba hamile kalma şansım var mı?

Sayfayı Paylaş