gebe
  1. ezgi başar

ezgi başar Forum Okuru

Yardımınıza ihtiyacım var

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında ezgi başar tarafından paylaşıldı.

merhaba. ben erkek arkadaşımın evinde kaldım ve banyo yaparken onun cinsel bölgesini temizlediği jiletle kendi cinsel bölgemi temizledim farketmeden. Acaba hamile kalma şansım var mı?

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    Bu şekilde hamile kalma olasılığın hiçbirşekilde olamaz:D:D Olsa olsa düşük bir ihtimal de olsa enfeksiyon kapabilirsin;)

3. ezgi başar

ezgi başar Forum Okuru

Emin misin? Çok korkuyorum ve sanki bir sürü belirti var gibi geliyor

4. şölen tornacı

şölen tornacı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    merhaba korkmayın oyle bişey imkansız psikolojik olarak korktugunuz için belirtiler var zannaediyosunuzdur

5. ezgi başar

ezgi başar Forum Okuru

.Ama bu olaydan sonra ayda 2 kez adet görmeye falan başladım. Bununla bi ilgisi olabilir mi?

6. ezgi başar

ezgi başar Forum Okuru

Arkadaşlar emin misiniz? :(

Yardımınıza ihtiyacım var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardımınıza ihtiyacım var?

yardımınıza ihtiyacım var?

gebeliğimde problem mi var? arkadaşlar bana akıl verin lütfen.benim sat tarihim 9 aralık.ama gebelik şüphesiyle bugün doktora gittim beta hcg değeri 1113 çıktı.doktor ultrasonla baktı kese göremedi.duyduğum kadarıyla 1500 olmadan kese görülmezmiş. sizce doğrumu bu? benim durumum ne şimdi_?üstüne falanmı gördüm acaba?çünkü daha adetim bile gecikmedi ?
  2. Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var

Adet olamıyorum geçenlerde gebelik testii yaptım negatif çıktı neden olmuyorum lütfen yardımcı olun çıldırıcam yoksa
  3. melekleeeeeer yardımınıza ihtiyacım var

melekleeeeeer yardımınıza ihtiyacım var

birçoğunuzun bildiği üzre sevgilim konyada askerlik yapıyo ve yemin töreni var 24 ünde. onun ailesiyle birlikte gidicez. yemin töreninden sonra evci çıkabiliyo yani orda kalabilirsek o da bizle kalabilcek pazar gününe kadar. netten araştırdım otelleri falan ama pahalı. konya meramda arıyoduk bu arada. günlük kiralık evlere bakim dedim netten ama pek birşey bulamadım. öğretmenevine baktık kişi...
  4. yardımınıza ihtiyacım var melekler

yardımınıza ihtiyacım var melekler

sevgili melekler;bir kaç günlüğüne tatile gitmek istiyorum.izmir tarafına ama oraları hiç bilmiyorum.biraz yanlız kalıp düşünmeye ihitiyacım var.evliliğim hakkında.ancak bi r yer bulamadım bir türlü.bileniniz varsa bana yardımcı olabilirmi.bir pansiyon otel adı verebilirmi. yanlız sakin ve güzel bir yer olmalı.sadece deniz ve patırtı aramıyorum..ne olur yardım melekler.bu tatil benim için çok...
  5. Yardımınıza ihtiyacım var melekler

Yardımınıza ihtiyacım var melekler

Melekler pazartesi komşular sabah kahvaltısına gelecekler bana onlara neler hazırlasam düşünüp duruyorum bana bu konuda yardım edrseniz çok memnun kalırım

Sayfayı Paylaş