yardımınızı bekliyorum :( ilgiye ihtiyacım var..

angella05

Yeni Üye
Üye
yardımınızı bekliyorum :( ilgiye ihtiyacım var..
bana yardım edin...3 yıllık erkek arkadaşım var..liseden beri beraberiz..ikimizde birbirimizi çok seviyorduk..ancak son zamanlarda işe başladı ve biz eskisi kadar konuşamamaya,görüşememeye başladık..günde belki 4 yada 5 kere konuşabilioruz..eskisi kadar aşkım canım keliimesini bile kullanmıyor..her konusunu açtığımda off saçmalama diyo..çok sıkıyorsun beni,üstüme gelme deyip duruyor..o ole dedikçe ben daha çok aramaya başladım..neden bilmiorum içimden her saniye aramak.konuşmak,görüşmek geliyor..çok zor durumdayım..ne olur bana biraz fikir verin..ne yapayım ben?
soru_isareti1-8682.jpg

canım benim bu o kadar tanıdık bi durum ki sanki benim yasadıklarımı anlatıyosun.bende erkek arkadasımla lisedeyken tanışmıstım 5 yıldır beraberiz şimdi.bizde her gün msjlasırdık,hatta insanlar bu yüzden diline dolamıstı bizi gece gündüz görüşüyosunuz diye,hatta askere gitti orda komutan soförü oldugu için cep telefonu serbestti ve biz yine msjlasıyoduk.ne zaman ki askerden döndü benimle aynı sehirde olmak için benim sehrime tasındı (baska sehirde yasıyodu çünkü önceden) biz yavas yavas daha az görüşmeye basladık.sabah uyanıp aksama kadar msjlastıgım adam gitti,günde 4 5 msj anca atan bi adam geldi yerine.2 haftada bi bulusuyoduk,hep kavga ediyodum bu yüzden benimle görüşmüyo diye.hep iş için oldugunu söylüyodu.sürekli aramaya basladım onu,mesgule attıkca deliriyodum ve daha cok arıyodum,telefonu tamamen kapatıyodu,bunalımdayım diyodu,işler kötü diyodu ara verelim bile dedi ve bu yıl ocak ayında ayrıldık.sonra barıstık 2 ay sonra ve bunları yavas yavas çözüyoruz.canım benim yaptıgım hatayı yapma ve onu sık sık arayıp bunaltma.ne kadar zor oldugunu inan ki biliyorum,her gece agladım bu yüzden,derslerim aksadı.bi erkeğin işe girip sorumluluk alması gerçekten kolay deil.üstelik çiftler birbirlerini tanıdıkca eskisi gibi 24 saat görüşme hissi duymuyolar.ama bu kesinlikle sevmedikleri anlamına gelmiyo.bak ben tüm gün telda sadece 5 dk ya konusuyorum ya konusmuyorum,önceden olsa cok sorun yapardım bunu,hala bile yetmiyo 5 dk görüşmek,sitem ediyorum arada.ama bunu her zaman yaparsan onu kaybedersin.cok zor biliyorum ama bu süre içinde kendine ugrasacak baska seyler bulmaya calıs.tüm gün tel elinde beklersen,o aradıgında da onunla keyifli sohbet etmek yerine teli gergin acarsın.eger bulustugunuz zaman sana karsı tavırlarında sogukluk yoksa bu duruma alısmaya calıs canım.inan ki uzun süreli devam eden ilişkilerde bu her bayanın yasadıgı bi sorun.malesef erkekler bizim duygusal ve detaylı düşünemiyo.

Son düzenleme:
canım öncelikle aramıza hoşgeldin bunda bunalıp üzülecek bişey yok kiii bak sen diyorsun işe girmiş her dk senle olamaz kiii az onu anlamaya calışş ayrıca sana aşkım canım demiyor diye seni sevmediği anlamına gelmez sakın böle bişey düşünme ayrıca fazla üstüne düşme sen düştükçe o daha da kacarrr dayann azzz yaa aramıyorsa sende arama zatenn kaçan hep degerli olurr ve kovalanılırrr .... eminim herşey düzelecektirr kötüü şeyler düşünme az herşeyii kendi haline bırakkk ...herşey gönlünce olsun canım....

canım benim bu o kadar tanıdık bi durum ki sanki benim yasadıklarımı anlatıyosun.bende erkek arkadasımla lisedeyken tanışmıstım 5 yıldır beraberiz şimdi.bizde her gün msjlasırdık,hatta insanlar bu yüzden diline dolamıstı bizi gece gündüz görüşüyosunuz diye,hatta askere gitti orda komutan soförü oldugu için cep telefonu serbestti ve biz yine msjlasıyoduk.ne zaman ki askerden döndü benimle aynı sehirde olmak için benim sehrime tasındı (baska sehirde yasıyodu çünkü önceden) biz yavas yavas daha az görüşmeye basladık.sabah uyanıp aksama kadar msjlastıgım adam gitti,günde 4 5 msj anca atan bi adam geldi yerine.2 haftada bi bulusuyoduk,hep kavga ediyodum bu yüzden benimle görüşmüyo diye.hep iş için oldugunu söylüyodu.sürekli aramaya basladım onu,mesgule attıkca deliriyodum ve daha cok arıyodum,telefonu tamamen kapatıyodubunalımdayım diyodu,işler kötü diyodu ara verelim bile dedi ve bu yıl ocak ayında ayrıldık.sonra barıstık 2 ay sonra ve bunları yavas yavas çözüyoruz.canım benim yaptıgım hatayı yapma ve onu sık sık arayıp bunaltma.ne kadar zor oldugunu inan ki biliyorum,her gece agladım bu yüzden,derslerim aksadı.bi erkeğin işe girip sorumluluk alması gerçekten kolay deil.üstelik çiftler birbirlerini tanıdıkca eskisi gibi 24 saat görüşme hissi duymuyolar.ama bu kesinlikle sevmedikleri anlamına gelmiyo.bak ben tüm gün telda sadece 5 dk ya konusuyorum ya konusmuyorum,önceden olsa cok sorun yapardım bunu,hala bile yetmiyo 5 dk görüşmek,sitem ediyorum arada.ama bunu her zaman yaparsan onu kaybedersin.cok zor biliyorum ama bu süre içinde kendine ugrasacak baska seyler bulmaya calıs.tüm gün tel elinde beklersen,o aradıgında da onunla keyifli sohbet etmek yerine teli gergin acarsın.eger bulustugunuz zaman sana karsı tavırlarında sogukluk yoksa bu duruma alısmaya calıs canım.inan ki uzun süreli devam eden ilişkilerde bu her bayanın yasadıgı bi sorun.malesef erkekler bizim duygusal ve detaylı düşünemiyo.

canım aramıza hoşgeldin yazını okudumm vee barıştıgınıza sorunlarınızı cözdüğünüze sevindimmm....allah bir daha ayrılıgı göstermesinn ....herşey gönlünce olsunnn....

canım aramıza hoşgeldin yazını okudumm vee barıştıgınıza sorunlarınızı cözdüğünüze sevindimmm....allah bir daha ayrılıgı göstermesinn ....herşey gönlünce olsunnn....

canım hosbulduk,aminnn allah herkesin gönlündekini herkese hayırlı kılıp versin inşallah,kimseyi sevdiğinden ayırmasın.iyi dileklerin için cok tesekkür ederim.

öncelikle aramıza hg nizangella ve kubur taze melilşler :D:D okuduğumda yuzumde bi gülümseme belirdi ne yalan söyleyeyimkızlar fazla sıkmışsınız erkeke milleti fazla sıkıya gelmezheleki çalışmaya başladıysa heç gelemez :D:D kendi haline bırak bırakı o seni aramak şistesin inan bana isteyecek sabırlı ol o senle göruşmekistesin hatta öylekio desin neden bana vakit ayırmıyosun az göruşuyoruz diye :d:Dbaşarılar :d:D

canım benim ilk aramıza hoşgeldin..bence öle düşünme seni sevmediğini. sıkma erkek milletini sıkmaya bunaltmaya gelmez valaa :D güvenmediğini hissettirme bıkar vala :) anlayışlı ol çalııyorsan anlarsın inanki çalışan insan dinlenmeye ihtiyaç duyuyor ..sevgiyle kal canım benim..

kendini üzme bence... yeni bir işe girmiş ortama uyum sağlaması zaman alr onu bunaltmadan yanında olduğunu hissettir sadece... mutlu olursun inş... herşeyi kötü olarak yorumlama kendini onun yerine koyup düşünmeyi dene....

bana yardım edin...3 yıllık erkek arkadaşım var..liseden beri beraberiz..ikimizde birbirimizi çok seviyorduk..ancak son zamanlarda işe başladı ve biz eskisi kadar konuşamamaya,görüşememeye başladık..günde belki 4 yada 5 kere konuşabilioruz..eskisi kadar aşkım canım keliimesini bile kullanmıyor..her konusunu açtığımda off saçmalama diyo..çok sıkıyorsun beni,üstüme gelme deyip duruyor..o ole dedikçe ben daha çok aramaya başladım..neden bilmiorum içimden her saniye aramak.konuşmak,görüşmek geliyor..çok zor durumdayım..ne olur bana biraz fikir verin..ne yapayım ben?
canımmm inan seni çok iyi anlıyorum.Ama yapman gereken tek şey onun gibi olmak biliyorum zor ama ona belli ettikçe o daha çok bunalıcaktır içinde yaşa ama sakın ona belli etme bu ilişkiniz için çok daha zor olur...O arayamıyosa sende arama çok üstüne düşme kendi haline bırak ve üzülme sonuçta senin o az konuşmakla hiçbirşey olmaz...

Geri