yardımınızı bekliyorum :( ilgiye ihtiyacım var..

Gunde 4 5 defa konusmak iyi canim,sonucta is yerinde oluyor,is yerinin ayri derdi,ayri sorunlulugu oluyor.Biraz rahat birak karsindakini o da ozlesin seni.

bızde esımle cok ılk sene cok sık gorusurduk telefonla olsun yuzyuze olsun...sonra bı ara hersey degıstı gıbı aslında degısen bısey yoktu.....ama azalan seyler vardı bazı sebeplerden dolayı......buda gecıcı bır sureydı zaten..ve nıhayetınde buna alıskın olan ben senın gıbı dusunmeye baslamıstım....ve her defasında bende aynı syelerı duyuyordum....bosver tatlım bırak ıslerden dolayı ınsanlar evet daralabılıyor,bedenen yorulabılıyor...onemlı olan senın olması,senı sevdıını bılmen,sen tam tersı ona arada guzel mesajlar at cevap veremese bıle..yannda oldugunu hıssettır....cok ısararlı olma hıcbırzaman...arkadaslarıma katılıyorum sıkmaya gelmez erkekler.....nekadar sevsede bu yuzden uzaklasabılır senden.....sen cok beklentı ıcınde olma cunku uzulen sen oluyorsun...o zaten uygun zaman buldugunda senı gormek ısteyecektır....sen sabırlı ol yeter.....

en yeni melek benim sanırm ama haklılar çok bunalmıştır benimde 1 yıllık bi ilişkim ilk 8 ay her sanıye mesajlaştık sonra bu mesajlaşma bitti konuşmaya başladık yakın zamanda bi maille haberleşicez galiba 8)))9

Canım benim büyük sorumluluklar almış erkek arkadaşın kendince,biraz zaman ver toparlasın kendini,üstelik erkekler işinde başarılı olunca daha pozitif olurlar.Zamanla herşey bence de yoluna girer.

Ayy hepimiz hemen hemen yaşamışız bu durumu.
benim erkek arkadasım şuan babasıyla beraber calıstığı icin bile triplere giriyor.o gün kötü bişey olsun morali alt üst olsun babasının yanında bu kadar sorumluluk üstleniyosa baska birisinin yanında calısan kişi dahada sorumlulugunu tasımak zorunda.bu yuzden arayamaması mesaj atmaması normal.bizde ilk zamanlardaki gibi değiliz sabah aksam paso mesajlasırdık hic abartmıyorum sabah 9da beni çağrı atarak arayarak uyadırırdı gece 4-5 bazen sabah ezanına kadar konusur tekrar uyur 9-10 gibi kalkardık ama ne olduuuu iliski oturduktan sonra zaman geçtikten sonra bunlar gidiyor ama sevgisi azalsa daha farklı yöntemle belli ederdi.

canm bnmde 3 yıldır beraber olduğum erkek arkdşm varr aynı sorunu bizde yaşıyrz erkekleri anlamak zorr ama şu bi gerçek onlar bizler gibi duygusal deiller konuşmak yada görüşmek istemiyosa sakın zorlama inan kaybeden sen olursun çünkü hemen sıkılıyolar kendimden biliyorum.

eyLüL ...

sen arama o arasın eğer seni gercekten kaybetmek istemiyorsa, öyle arayıpta üstüne düşme öyle alıştırma kesinlikle , erkk milletinden bahsedioruz , kendi görevlerini bilsin o da seni araması geektiğini ilgilenmesi gerektiğini unutmasın seende bunu sakın unutma ... aramıcam die kendini şartlandr bunun daha nişanı var sözü var evliliği var cok erken başlamış oda yanii...

Akıl vermek bana düşmez.. zaten senin gayet güzel bir aklın vardır bundan eminim.. ilgilensek sıkıyosun derler.... boş bıraksak boşluyosun derler.. tatlım o bunların doğasında var...

kısmettt de...

Ben sewgılımle öyle bir olayı atlattım ki bırak beni sewmek yeniden adımı bile almasa yeriydi.. ama aşk galip geldi yakında nişanlanıyoruzzzzz.... bakarsın dahada sağlam olurr bellimi olur..

Geri