gebe
  1. BerenTutku

BerenTutku Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Yardımlarınızı bekiyorum.

Konu, 'Kadın Ve İslam' kısmında BerenTutku tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar benim. kollarım, parmaklarım boynum vs. gibi yerlerim uzun ve incedir. Bacaklarım manknler gibi olmasada uzun. ama biraz kalın. Sonradan biraz kilo aldığım için yağlanma yaptı. Ama bu sorun değil onları eritirim. asıl sorun benim ayak bileklerim kalın. ince yapıl ıbir kızım ama ayak bileklerim o kadar itici duruyor ki dayanamıyorum. Birisi nasıl bileklerimi inceltebilirim. yardı metsin. Çok kötü hiisediyorum...

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sorun kemik yapından kaynaklanıyorsa estetikle düzeldiğini duymuştum.Metal bir törpü ile kemiği törpülüyorlar aynı şey el parmakları içinde yapılabiliyor ama bence biraz acı verici olur ve değmez diye düşünüyorum.Ama eğer sadece kilo oraya toplanıyorsa ayak bileklerini günde müsait olduğun her an kendi etrafında daire şeklinde döndürebilirsin.İyi şanslar

Yardımlarınızı bekiyorum. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardımlarınızı bekliyorum

yardımlarınızı bekliyorum

merhaba meleklerim :) aslında benim bir derdim yok da sizden fikir almak istiyorum... geçen sene eşim bana çok güzel bir süpriz yapmıştı... resimde gördüğünüz gibi harika bir manzara vardı gözlerim önünde 40 tane mumdan kalp yapılmış.. içine 41. olan beyaz gül benim en çok sevdiğim çiçek:) ve kalbin yanından bir yazı 'im olurmusun' yani şekille beraber kalbim olurmusun :) şimdi...
  2. yardımlarınızı bekliyorum.

yardımlarınızı bekliyorum.

slm arkadaşlar.ben ayşe.:tik:bu siteye yeni üye oldum.çanta modelleriniz harika.bende bir kaç örkü yaptım sadece hayatım boyunca.ama çanta değil.onuda annemden yardım alarak yaptım.evde hem kendimi geliştirmek hemde vaktimi güzel değerlendirmek için çanta yapmak istiyorum.yardımlarınıza ihtiyacım var.basit çanta modellerini ayrıntılı bir şekilde bana anlatırsanız çok sevinirim.özelliklede...
  3. melekleeeeeer yardımınıza ihtiyacım var

melekleeeeeer yardımınıza ihtiyacım var

birçoğunuzun bildiği üzre sevgilim konyada askerlik yapıyo ve yemin töreni var 24 ünde. onun ailesiyle birlikte gidicez. yemin töreninden sonra evci çıkabiliyo yani orda kalabilirsek o da bizle kalabilcek pazar gününe kadar. netten araştırdım otelleri falan ama pahalı. konya meramda arıyoduk bu arada. günlük kiralık evlere bakim dedim netten ama pek birşey bulamadım. öğretmenevine baktık kişi...
  4. kızlar yardımlarınızı bekliyorum :)

kızlar yardımlarınızı bekliyorum :)

benim sevgilim ilk bi yıldan sonra cok ilgisiz oldu. bense onun benle ilgilenmesini çok istiyorum. Normal bi ilgisizlik değil bir de 2 gün çok ilgileniyorsa 1 hafta soğuk davranıyo kendisinin insanlara cabuk soğuyan cabuk ısınan bi karakteri olduğunu söyledi açıklama olarak bunun arakasına sığındığını düşünüyorum. Terazi burcu olmasının verdiği bi dengesizlikte olabilir :) Belki bu size dert...
  5. Yardımlarınızı bekliyorum

Yardımlarınızı bekliyorum

Merhabalar arkadaşlar, ben yaklaşık 6 7 ay nişanlı idim daha sonra anlaşamadık ve yüzüğü attım. Bir süre başıma bela oldu şimdi ise barışmaya çalışıyor, ne yapacağım konusunda oldukça kararsızım.. Dün gece istihareye yattığımda şöyle bir rüya gördüm. Boş bir salondayım, bir anda bir defter belirdi elimde ve bu defteri ortadan ikiye açtığımda iki sayfası da yazılı sağ sayfada bir resim...

Sayfayı Paylaş