gebe
  1. ayşezeynep

ayşezeynep Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

yardımlarınızı bekliyorum.

Konu, 'Örgü Çanta Modelleri' kısmında ayşezeynep tarafından paylaşıldı.

slm arkadaşlar.ben ayşe.:tik:bu siteye yeni üye oldum.çanta modelleriniz harika.bende bir kaç örkü yaptım sadece hayatım boyunca.ama çanta değil.onuda annemden yardım alarak yaptım.evde hem kendimi geliştirmek hemde vaktimi güzel değerlendirmek için çanta yapmak istiyorum.yardımlarınıza ihtiyacım var.basit çanta modellerini ayrıntılı bir şekilde bana anlatırsanız çok sevinirim.özelliklede kulp kısımlarını.şimdiden bana yardımcı olacak melek arkadaşlarıma çok tşk ederim.sevgiler.

yardımlarınızı bekliyorum. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardımlarınızı bekliyorum

yardımlarınızı bekliyorum

merhaba meleklerim :) aslında benim bir derdim yok da sizden fikir almak istiyorum... geçen sene eşim bana çok güzel bir süpriz yapmıştı... resimde gördüğünüz gibi harika bir manzara vardı gözlerim önünde 40 tane mumdan kalp yapılmış.. içine 41. olan beyaz gül benim en çok sevdiğim çiçek:) ve kalbin yanından bir yazı 'im olurmusun' yani şekille beraber kalbim olurmusun :) şimdi...
  2. melekler yardımınızı bekliyorum

melekler yardımınızı bekliyorum

cilt bakım ürünü alacağım ama karar veremedim.olay total effecs kullunanalar var mı:gathering:
  3. Saç Rengi Konusunda Yardımlarınızı Bekliyorum ...

Saç Rengi Konusunda Yardımlarınızı Bekliyorum ...

Mrb. arkadaşlar öncelikle saçlarım siyah renk ama boya var, aşağıda verdiğim link'deki ashle simpson'n saç rengine ulaşmak amacım fakat daha önce böyle renkler hiç denemedim hep siyah kullandım o yüzden tecrübelerinize ihtiyacım var. Fakat ashle'nin her fotosunda değişik genelde, KAMERAnın fLash'dan mı öyle çıkıyor anlamıyorum ama rengi turuncu olanlar var, istediğim o değil.. Ben ısrarla...
  4. kızlar yardımlarınızı bekliyorum :)

kızlar yardımlarınızı bekliyorum :)

benim sevgilim ilk bi yıldan sonra cok ilgisiz oldu. bense onun benle ilgilenmesini çok istiyorum. Normal bi ilgisizlik değil bir de 2 gün çok ilgileniyorsa 1 hafta soğuk davranıyo kendisinin insanlara cabuk soğuyan cabuk ısınan bi karakteri olduğunu söyledi açıklama olarak bunun arakasına sığındığını düşünüyorum. Terazi burcu olmasının verdiği bi dengesizlikte olabilir :) Belki bu size dert...
  5. Yardımlarınızı bekliyorum

Yardımlarınızı bekliyorum

Merhabalar arkadaşlar, ben yaklaşık 6 7 ay nişanlı idim daha sonra anlaşamadık ve yüzüğü attım. Bir süre başıma bela oldu şimdi ise barışmaya çalışıyor, ne yapacağım konusunda oldukça kararsızım.. Dün gece istihareye yattığımda şöyle bir rüya gördüm. Boş bir salondayım, bir anda bir defter belirdi elimde ve bu defteri ortadan ikiye açtığımda iki sayfası da yazılı sağ sayfada bir resim...

Sayfayı Paylaş