gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

yardımlarınızı bekliyorum

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

merhaba meleklerim :) aslında benim bir derdim yok da sizden fikir almak istiyorum... geçen sene eşim bana çok güzel bir süpriz yapmıştı... resimde gördüğünüz gibi harika bir manzara vardı gözlerim önünde

40 tane mumdan kalp yapılmış.. içine 41. olan beyaz gül benim en çok sevdiğim çiçek:)
    ve kalbin yanından bir yazı 'im olurmusun' yani şekille beraber kalbim olurmusun :)

şimdi bendee bu tarz yani illah mumlarla olmayabilirr... yada olabilir böle harika bişey yapmak isityorum.. bana fikir verirmisiniz.bu çarşamba sabahına kadar fikirlerinizi bekliyorum :)
    çünkü perşembe günü yapıcam.... şimdiden çok sağolun

Son düzenleme: 21 Ocak 2008
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: yardımlarınızı bekliyorum
    Sende odayı romantik bir şekilde çiçeklerle mumlarla süsle.ışıkları kapa dış kapıdan süslediğin odaya kadar mum ve gül dök yerlere ben öyle yaptım vede duvara dudak kalemimle seni seviyorum yazdım iyi eylenceler canımm

3. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Bence odanı mumlar ile dekore et hoş bi dizayn oluştur ve koldüğmesi al eşine ve bu hediyeyi güllerin arasına yerleştir ve hoş bi sunum hazırla şıkbir gece elbisesi giy ve barışmançonun koldüğmeleri şarkısını müziksetine koy ve romantik bi gece geçirin

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

bence aynı şekille cevap ver tüm varlığımla seninim de :becky: aklıma ilk gelen bu oldu ama istersen ankette açabiliriz yaratıcılık meselesi :D:D

5. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    canım meleklerim biliyodum beni yanlız birakmıcağınızı:) çok çookk sağolun.. şimdiden bir kaç şey oluştu kafamda... hepinizden fikir almak istiyorum.. çarşamba sabahına kadar bakıcam hergün son karar verip artık perşembe günü güzel bir süpriz yapıcam :)

6. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

kolay elsin canım

7. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    bence de mum romantizmin vazgeçilmez bir nesnesi o yüzden bence de önce sıradan bir günmüş gibi davran işte yemeğinizi yiyin falan filan bir ara işim var bahanesiyle yatak odasına gir ve etrafı mumla donat o fakketmeden ve aynayada rujunla bir kalp çiz veee sende benim kalbimin içindesin yada başka romantik bir söz yaz geceliğini giy ve onu çağır yatak odasının kapısını açtığında yüzündeki ifade seni mutlu edecektir neden yatak odası dedim evin en romantik ve aşkınızı paylaştığınız odası diye sonrası size kalmışşşş canım bol şans iyi eğlenceler umarım o gün herşey yluda gider

8. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

mislinay canım çok sağol şu ruj olayını kesin kullanıcam zaten :)

meleklerim güzel fikirleriniz için çok teşekkür ederim

9. Muzur_Girl_81

Muzur_Girl_81 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ya arkadaşlar bende sevgilime böyle bişey yapmak istiyorum ama resimi büyük göremiyorum uzaktan ve küçük görüyorum yardım edermisiniz çok acil lütfen

yardımlarınızı bekliyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardımlarınızı bekliyorum.

yardımlarınızı bekliyorum.

slm arkadaşlar.ben ayşe.:tik:bu siteye yeni üye oldum.çanta modelleriniz harika.bende bir kaç örkü yaptım sadece hayatım boyunca.ama çanta değil.onuda annemden yardım alarak yaptım.evde hem kendimi geliştirmek hemde vaktimi güzel değerlendirmek için çanta yapmak istiyorum.yardımlarınıza ihtiyacım var.basit çanta modellerini ayrıntılı bir şekilde bana anlatırsanız çok sevinirim.özelliklede...
  2. melekler yardımınızı bekliyorum

melekler yardımınızı bekliyorum

cilt bakım ürünü alacağım ama karar veremedim.olay total effecs kullunanalar var mı:gathering:
  3. Saç Rengi Konusunda Yardımlarınızı Bekliyorum ...

Saç Rengi Konusunda Yardımlarınızı Bekliyorum ...

Mrb. arkadaşlar öncelikle saçlarım siyah renk ama boya var, aşağıda verdiğim link'deki ashle simpson'n saç rengine ulaşmak amacım fakat daha önce böyle renkler hiç denemedim hep siyah kullandım o yüzden tecrübelerinize ihtiyacım var. Fakat ashle'nin her fotosunda değişik genelde, KAMERAnın fLash'dan mı öyle çıkıyor anlamıyorum ama rengi turuncu olanlar var, istediğim o değil.. Ben ısrarla...
  4. kızlar yardımlarınızı bekliyorum :)

kızlar yardımlarınızı bekliyorum :)

benim sevgilim ilk bi yıldan sonra cok ilgisiz oldu. bense onun benle ilgilenmesini çok istiyorum. Normal bi ilgisizlik değil bir de 2 gün çok ilgileniyorsa 1 hafta soğuk davranıyo kendisinin insanlara cabuk soğuyan cabuk ısınan bi karakteri olduğunu söyledi açıklama olarak bunun arakasına sığındığını düşünüyorum. Terazi burcu olmasının verdiği bi dengesizlikte olabilir :) Belki bu size dert...
  5. Yardımlarınızı bekliyorum

Yardımlarınızı bekliyorum

Merhabalar arkadaşlar, ben yaklaşık 6 7 ay nişanlı idim daha sonra anlaşamadık ve yüzüğü attım. Bir süre başıma bela oldu şimdi ise barışmaya çalışıyor, ne yapacağım konusunda oldukça kararsızım.. Dün gece istihareye yattığımda şöyle bir rüya gördüm. Boş bir salondayım, bir anda bir defter belirdi elimde ve bu defteri ortadan ikiye açtığımda iki sayfası da yazılı sağ sayfada bir resim...

Sayfayı Paylaş