yardımlarınızı bekliyorum

ms_enemy

Yeni Üye
Üye
yardımlarınızı bekliyorum
merhaba meleklerim :) aslında benim bir derdim yok da sizden fikir almak istiyorum... geçen sene eşim bana çok güzel bir süpriz yapmıştı... resimde gördüğünüz gibi harika
bir manzara vardı gözlerim önünde

40 tane mumdan kalp yapılmış.. içine 41. olan beyaz gül benim en çok sevdiğim çiçek:)
ve kalbin yanından bir yazı 'im olurmusun' yani şekille beraber kalbim olurmusun :)

şimdi bendee bu tarz yani illah mumlarla olmayabilirr... yada olabilir böle harika bişey yapmak isityorum.. bana fikir verirmisiniz.bu çarşamba sabahına kadar fikirlerinizi bekliyorum :)
çünkü perşembe günü yapıcam.... şimdiden çok sağolun

Son düzenleme:
Ce: yardımlarınızı bekliyorum

Sende odayı romantik bir şekilde çiçeklerle mumlarla süsle.ışıkları kapa dış kapıdan süslediğin odaya kadar mum ve gül dök yerlere ben öyle yaptım vede duvara dudak kalemimle seni seviyorum yazdım iyi eylenceler canımm

Bence odanı mumlar ile dekore et hoş bi dizayn oluştur ve koldüğmesi al eşine ve bu hediyeyi güllerin arasına yerleştir ve hoş bi sunum hazırla şıkbir gece elbisesi giy ve barışmançonun koldüğmeleri şarkısını müziksetine koy ve romantik bi gece geçirin

bence aynı şekille cevap ver tüm varlığımla seninim de :becky: aklıma ilk gelen bu oldu ama istersen ankette açabiliriz yaratıcılık meselesi :D:D

canım meleklerim biliyodum beni yanlız birakmıcağınızı:) çok çookk sağolun.. şimdiden bir kaç şey oluştu kafamda... hepinizden fikir almak istiyorum.. çarşamba sabahına kadar bakıcam hergün son karar verip artık perşembe günü güzel bir süpriz yapıcam :)

bence de mum romantizmin vazgeçilmez bir nesnesi o yüzden bence de önce sıradan bir günmüş gibi davran işte yemeğinizi yiyin falan filan bir ara işim var bahanesiyle yatak odasına gir ve etrafı mumla donat o fakketmeden ve aynayada rujunla bir kalp çiz veee sende benim kalbimin içindesin yada başka romantik bir söz yaz geceliğini giy ve onu çağır yatak odasının kapısını açtığında yüzündeki ifade seni mutlu edecektir neden yatak odası dedim evin en romantik ve aşkınızı paylaştığınız odası diye sonrası size kalmışşşş canım bol şans iyi eğlenceler umarım o gün herşey yluda gider

mislinay canım çok sağol şu ruj olayını kesin kullanıcam zaten :)

meleklerim güzel fikirleriniz için çok teşekkür ederim

Ya arkadaşlar bende sevgilime böyle bişey yapmak istiyorum ama resimi büyük göremiyorum uzaktan ve küçük görüyorum yardım edermisiniz çok acil lütfen

Geri