gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yardımlaşma İle İlgili Deyimler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yardımlaşma İle İlgili Deyimler arıyorum ben, şayet mümkünse aranızda Yardımlaşma İle İlgili bir deyim ya da deyimler bilen varsa yazarsa harika olur arkadaşlar.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yardımlaşma İle Alakalı Deyimler
    Yardımlaşmayla İlgili Deyimler

- Kol kanat olmak.

- Elinden tutmak.

- El uzatmak.

Yardımlaşma İle İlgili Deyimler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mevlananın yardımlaşma ile ilgili sözleri

Mevlananın yardımlaşma ile ilgili sözleri

Mevlananın yardımlaşma hakkında sözleri H.z Mevlananın yardımlaşma ve kusurları örtme üzerine şiddet üzerine tevazu üzerine alçak gönüllük üzerine düşündrücü güzel sözleri. Cömertlik ve yardım etmede akarsu gibi ol. Şefkat ve merhamette güneş gibi ol Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol Hiddet ve asbiyette ölü gibi ol Tevazu ve alçakgönüllülükte toprak gibi ol Hoşgörürlülükte deniz...
  2. yardımlaşma  ile ilgili sunum

yardımlaşma ile ilgili sunum

yardım ve dayanışma ile ilgili sunum slayt
  3. Güneş ile ilgili atasözü ve deyimler

Güneş ile ilgili atasözü ve deyimler

Güneş ile ilgili atasözü ve deyimler arıyorum ben bu konuda sizden de yardım bekliyorum hanımlar
  4. Yardımlaşma İle İlgili Güzel Sözler

Yardımlaşma İle İlgili Güzel Sözler

Yardımlaşma İle İlgili Güzel Sözler istiyorum sizden ve şimdiden paylaşımınız için tşk ediyorum.
  5. Zaman İle İlgili Deyimler arıyorum ben

Zaman İle İlgili Deyimler arıyorum ben

Bu günlerde ablama hep zaman ver zamana ihtiyacın var gibi cümleler kuruyorum ve birden aklıma ona Zaman İle İlgili Deyimler söylemek geldi çünkü gerçekten de zaman herşeyin ilacı atalarımızda bir çok sözlerinde bunu belirtmiş. Uzun lafın kısası kızlar, sizden Zaman İle İlgili Deyimler yazmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş