gebe
  1. sevim.15

sevim.15 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

yardımm :D

Konu, 'Kadınca' kısmında sevim.15 tarafından paylaşıldı.

[​IMG] arkadasLar , örgüde yeniyim şu fotodakinin yapılışını anLatırsanız sevinirim.komşumuzun kızına doum qununde öreceğim :)
    resmin ön tarafı qözükmüyor .kızın yaşına qöre boyutlarını tahmin edebilirsiniz sanırım :) şimdiden thnx :)

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Valla tatlım tek şu kadarını sölim ben haroşa örgü bu birde ilmeklerde eksiltmeye ve çoğaltmaya gıtmısler benden bu kadar nerde eksılıo nerde azalıyo orasını bilemem..

3. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    canım kızın kafası ne kadardır bilemem o kadarını, o yüzden sen onun kafasına uyacak bi şekilde ilmekle başla haroşe örgü bu, ama ilmek azaltma yada çoğaltma yok düz işlenmiş daha sonrada tepede büzgü yapılarak dikilmiş.Eğer yapamazsan daha kolay modeller var canım onlardanda yapabilirsin

yardımm :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yardımmm

Yardımmm

sperm suda yaşarmı spermler suda yaşar mı spermler yaşarmı sperm ne kadar yaşar mı kızlar slm ben yeni üyeyim ve çok heyecanlıyımm !!! 8 aylık evliyim ve ilk günden beri bebek istiydum ilk defa bu ay 2 gün geçikme oldu ve korkuyorum test yapmaya çünkü daha önceleri hep hüsrann.. Bu ay çok belirtilerim var sigaradan tiksinti geldi yorgunluk uykuya hasrattim sanki ve vs vs...n eyapıcamm bana...
  2. Yardımmm:(

Yardımmm:(

Albüme nasıl fotoğraf ekleyebilirim...albüm oluşturmaya giriyorum fakat fotoğraf ekleme işini beceremedim sanırım:hıms:
  3. Yardımm :(

Yardımm :(

Merhaba :) Selamlaşmadan konuya girmek istemezdim ama çaresizim, yardım edebilirseniz çok sevinirim. :) Adım Ayça, liseye gidiyorum. Okulumda Emre adında bir çocuk var. Çok tatlı, gülümseyişi gamzeleri vesaire çok etkiliyor beni. Sürekli bakışıyoruz, face'de konuşuyoruz. Dün gece 3e kadar konuştuk. Ondan hoşlandığımı biliyor. Bütün arkadaşlarım benden çok hoşlandığını söylüyorlar. Bakışları,...
  4. yardımm...

yardımm...

mutfağımı mürdüm beyaz yaptırmak istiyorum sizce nasıl olur
  5. yardımm

yardımm

merhaba arkadaşlar adetim 10 gün gecikti idrar testi ve kan testi yaptırdım ikisi de pozitif çıktı ama doktora henüz gitmedim gitmek istiyorum ama biraz daha beklesem mi

Sayfayı Paylaş