gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yardımm edinn

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

niçin biçer makinelerine insanlar kol bacak vs. kaptırıyorlar???

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Elbette ki hiç kimse kolunuda elinide bacağınıda kaptırmkak istemez. Ama olacağı varsa olur hem kaza geliyorum demez :) Allah bizleri kazalardan belalardan korusun.

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

yardımm edinn konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardımmm

yardımmm

:busted_blue::busted_blue: konuları cevaplarken :) bu ıfadeden baska ıfade kullanamıyorum..bunu nasıl yapabılırım...:becky::becky:
  2. Yardımm..

Yardımm..

ya beLki buraya böle bi konu açmak yasaksa k.bakmayın..:) 1 hafta sonra dayı dediğim birinin düğünü war we ben hala ne giyeceğime karar weremedim.. annem açık olmasına kızar çok kısa olursada ben giyemem.. yazLık güzeL bir eLbise arıorum söLe diz kapagının üstünde ama mini oLmayacak sekiLde çok aradım ama haLa buLmadım mersindeki arkadasLrada mağza konsuunda yardımcı oLursa çok sevinirim .. bu...
  3. Yardımm Edinnn...!!!!

Yardımm Edinnn...!!!!

Artık bıkıyorum hayattann...Nolur bana yol gösterinnn...13 yaşındayım..Büyümek istiyorum.Biliyorum tepkilerinizi...Ama yapamıyorum..Çünkü artık ailemden çok sıkıldımm...Özellikle de babammm....Giyimime kadar herşeye karışıyor.Tabii babam karışçak ama yeterrr...!!! Lise seçimlerime 1 sene kaldı...Puanım oldukça yüksek..Anadolu lisesine girmek istiyorum.Ama babam ille imamhatip ille imamhatip...
  4. Yardımm :(

Yardımm :(

Merhaba :) Selamlaşmadan konuya girmek istemezdim ama çaresizim, yardım edebilirseniz çok sevinirim. :) Adım Ayça, liseye gidiyorum. Okulumda Emre adında bir çocuk var. Çok tatlı, gülümseyişi gamzeleri vesaire çok etkiliyor beni. Sürekli bakışıyoruz, face'de konuşuyoruz. Dün gece 3e kadar konuştuk. Ondan hoşlandığımı biliyor. Bütün arkadaşlarım benden çok hoşlandığını söylüyorlar. Bakışları,...
  5. yardımm...

yardımm...

mutfağımı mürdüm beyaz yaptırmak istiyorum sizce nasıl olur

Sayfayı Paylaş