gebe
  1. rumebega12

rumebega12 Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Yardımm Edinnn...!!!!

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında rumebega12 tarafından paylaşıldı.

Artık bıkıyorum hayattann...Nolur bana yol gösterinnn...13 yaşındayım..Büyümek istiyorum.Biliyorum tepkilerinizi...Ama yapamıyorum..Çünkü artık ailemden çok sıkıldımm...Özellikle de babammm....Giyimime kadar herşeye karışıyor.Tabii babam karışçak ama yeterrr...!!! Lise seçimlerime 1 sene kaldı...Puanım oldukça yüksek..Anadolu lisesine girmek istiyorum.Ama babam ille imamhatip ille imamhatip napayım sizcee??:bangin:

2. harbi

harbi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    içinden geleni yap kimseyi dinleme bu senin hayatın

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Söz konusu okumak oldugunda bence kendi kararlarını kendin vermelisin... diğer konularda babadır bir bildigi vardır diyebilirim ama söz konusu okumak olunca herkes ozgurce okumalı.... bence ne istiyorsan okumak konusunda güzelce konus izah et babanaa... Sonucta oda okuma askını gordugunde sana hak verecektir anlayacaktır bir yerde....

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Sakın imam hatibe gitme eğer üniversiteyi düşünüyosan tabi canım.Babana karşı gelmen zor ama ne istediğini ona açıkça söyle...Anlayana kadar :)

5. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Zorla guzellik olmaz,istedigini sec,bu senin hayatin.Sevdigini secmen gerekli yoksa mutsuz olursun.

6. ..sÜm3yy3..

..sÜm3yy3.. Forum Okuru

Artık bıkıyorum hayattann...Nolur bana yol gösterinnn...13 yaşındayım..Büyümek istiyo

bence bir işe kalkışmadan önce o konuda tecrübeli olan herkesin fikrini al tabiki de senin hayatın ve senin geleceğin ama bunun güzel de olması lazım değil mi bence herkesin fikrini ve o işe bakış açısını öğren sonra kendi fikrini de göz önünde bulundur eminim doğru sonuca ulaşacaksındır..ayrıca babanın daha doğrusu ailenin yaptığın her şeye karışması unutma ki yine seni düşündüklerinden evet bazenleri abarta biliyorlar we hayat çok sıkıcı oluyor ancak bu problemi atlatman için onların sana karıştıkları konuyu belirle neden karıştıklarını öğren eğer sorun sendeyse düzelmeye çalış ama onlar abartıyorsa tatlı bir dille izah et..ama emin olki onlar seni çok seviyor eğer bu yöntem işe yaramıyorsa empati kur kendini baban gibi düşün benim kızım olsaydı ben ne yapardım ?? ama bu konuda çok kendine dürüst olman gerekio baktın yine mi olmuyo hala kı canın sıkkın 1)bulaşık yıka işe yaramazsa bundan 20 sene sonrasını düşün hala mı olmuyo yere uzan ayaklarını kaldır ve nefes al ver cidden komik gelio ama çok etkili bir yöntem tavsie ederim ben çok yapıorum :)) ende henüz 16 yaşındaım :)

7. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    hepimizin babasi karisti az cok giyimimize arkilerimize, bi iki yil snra hafifler merak etme, okul konusunda babani dinlemesen iyi edersin tabi ilerde ilahiyat okumak istiyorsan ayri ama anadolu/fen liseleri daha faydali olur gibimegeliyo neden imam hatibe gitmek istemedigini anlat gelecegini nasil etkileyeceginden...anlamazsa anneni devreye sok eminim ise yarar :) kendinide daha fazl aüzme dilerim istedigin okula gider ve babanla anlasmaya baslarsin.

8. gulberk

gulberk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Anneler babalar çocuklarının kendi istedikleri gibi olmasını ister.mesela benimde oğlum var 13 yaşında bende öle istiyorum açıkçası.ama şunun farkındayım ki o istediğini yaparsa mutlu olacak umarım babanda bunu anlar ama ama şunu bilki baban sen olgun bir insan gibi karşısına geç ve babacım diyerek söze başla güzelce fikirlerini dile getir.fakat ağlayarak yada sesini yükselterek değil babanı şaşırt kızım nekadar olgun konuşuyo die bence bi dene güzelim.iyi şanslarr

9. geweze

geweze Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    169
    Ödül Puanları:
    43
    babanın güvenini kazan...

10. rumebega12

rumebega12 Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Off Bilemiormm kii!!Babamm asla caymazz bu kararlarındnn...

11. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    hmm baban biraz katı anladıgım kadarıyla :S
    anadolu tutturabliyorsan ve cocugnda böyle bi başarı varsa bence bosa cıkarmamalı hakettiğin okula göndermeli

12. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    canım benim önce bunda o kadar da hayattan bıktım dedirtecek bir olay yokkk..evet hepimiz kızlar olarak bu günlerden gectik önemli olan annemizi babamızı kırmadan bu dönemi atlatmak evet zamanı gelince sende büyeyeceksin vee her büyüyen insan gibi sende küçülmek isteyeceksinn...bendee katılıyorum meleklereee babanla konuş hayallerini istediğini güzel bir şekilde anlatt baba deee ben bu olcagım deee ama bagırark değil büyümüş olgun gibi davranarak anlat derdini anlayacaktırr eminimm....

13. rumebega12

rumebega12 Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hepinize teşekkür ederim..Sizin yazdıklarınızdan yola çıkarak babamla konuştum..Babam dedi ki ;
    Kızım ben seni imamhatipe gitmen için zorlamıyorum sadece oraya gitmeni istiyordum.Yoksa ben senin gideceğin liseye karar veremem ki..Anadolu'ya gitmek istiyorsan gidebilirsin..Bende karar verdim.MİLLİ PİYANGO ANADOLU LİSESİ:puanı da yetiyor..475,159 Bu puan lisenin taban puanı benim puanım:479,011 oleyy...!!!Artık giyimime de karışmıyor..Eskiden çok açık giydirmiyordu.Sıcaktan patlıyordum.Şimdi herşey serbest..İstediğim yere gönderiyor..Babam çooook değişti..Melekler Mekanı babamı da melek yaptıı..

14. eyvallah_21

eyvallah_21 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yapmak istediğini yap tatlım yoksa bi ömür bunun acısını çekersin..

15. manua

manua Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim babamda öyle emin ol ben bu sene liseye gidiyorum en yakın lisei seç babanada söle örtünüp giderim okula az kala açarsın okuldada problem çıkmaz en iyiisi bu bence bende seninlşe aynı durumdaydım cnm eğer öyle dersen baban kesin kabul eder unutma inş yardımcı olabilirimmm:slm:

Yardımm Edinnn...!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardımmm

yardımmm

:busted_blue::busted_blue: konuları cevaplarken :) bu ıfadeden baska ıfade kullanamıyorum..bunu nasıl yapabılırım...:becky::becky:
  2. Yardımm..

Yardımm..

ya beLki buraya böle bi konu açmak yasaksa k.bakmayın..:) 1 hafta sonra dayı dediğim birinin düğünü war we ben hala ne giyeceğime karar weremedim.. annem açık olmasına kızar çok kısa olursada ben giyemem.. yazLık güzeL bir eLbise arıorum söLe diz kapagının üstünde ama mini oLmayacak sekiLde çok aradım ama haLa buLmadım mersindeki arkadasLrada mağza konsuunda yardımcı oLursa çok sevinirim .. bu...
  3. yardımm edinn

yardımm edinn

niçin biçer makinelerine insanlar kol bacak vs. kaptırıyorlar???
  4. Yardımm :(

Yardımm :(

Merhaba :) Selamlaşmadan konuya girmek istemezdim ama çaresizim, yardım edebilirseniz çok sevinirim. :) Adım Ayça, liseye gidiyorum. Okulumda Emre adında bir çocuk var. Çok tatlı, gülümseyişi gamzeleri vesaire çok etkiliyor beni. Sürekli bakışıyoruz, face'de konuşuyoruz. Dün gece 3e kadar konuştuk. Ondan hoşlandığımı biliyor. Bütün arkadaşlarım benden çok hoşlandığını söylüyorlar. Bakışları,...
  5. yardımm...

yardımm...

mutfağımı mürdüm beyaz yaptırmak istiyorum sizce nasıl olur

Sayfayı Paylaş