Yardımm Edinnn...!!!!

hmm baban biraz katı anladıgım kadarıyla :S
anadolu tutturabliyorsan ve cocugnda böyle bi başarı varsa bence bosa cıkarmamalı hakettiğin okula göndermeli

canım benim önce bunda o kadar da hayattan bıktım dedirtecek bir olay yokkk..evet hepimiz kızlar olarak bu günlerden gectik önemli olan annemizi babamızı kırmadan bu dönemi atlatmak evet zamanı gelince sende büyeyeceksin vee her büyüyen insan gibi sende küçülmek isteyeceksinn...bendee katılıyorum meleklereee babanla konuş hayallerini istediğini güzel bir şekilde anlatt baba deee ben bu olcagım deee ama bagırark değil büyümüş olgun gibi davranarak anlat derdini anlayacaktırr eminimm....

Hepinize teşekkür ederim..Sizin yazdıklarınızdan yola çıkarak babamla konuştum..Babam dedi ki ;
Kızım ben seni imamhatipe gitmen için zorlamıyorum sadece oraya gitmeni istiyordum.Yoksa ben senin gideceğin liseye karar veremem ki..Anadolu'ya gitmek istiyorsan gidebilirsin..Bende karar verdim.MİLLİ PİYANGO ANADOLU LİSESİ:puanı da yetiyor..475,159 Bu puan lisenin taban puanı benim puanım:479,011 oleyy...!!!Artık giyimime de karışmıyor..Eskiden çok açık giydirmiyordu.Sıcaktan patlıyordum.Şimdi herşey serbest..İstediğim yere gönderiyor..Babam çooook değişti..Melekler Mekanı babamı da melek yaptıı..

Off Bilemiormm kii!!Babamm asla caymazz bu kararlarındnn...
benim babamda öyle emin ol ben bu sene liseye gidiyorum en yakın lisei seç babanada söle örtünüp giderim okula az kala açarsın okuldada problem çıkmaz en iyiisi bu bence bende seninlşe aynı durumdaydım cnm eğer öyle dersen baban kesin kabul eder unutma inş yardımcı olabilirimmm:slm:

MERHABA.BEN 20 YAŞINDA GAZETECİ YAZARIM.aMA BABAM HERŞEYİME KARIŞIYOR.HER PERŞEMBE BANA ZEHİR OLUYOR.PERŞEMBE GÜNÜDE KURTLAR VADİSİ PUSU VAR.İZLEMEMİ İSTEMİYOMUŞ.NEYMİŞ EFENDİM O DİZİYİ İZLEMEMİ İSTEMEZMİŞ.PSİKOLOJİM BOZULURMUŞ.NAPABİLİRİM SİZCE.

Geri