gebe
  1. ulker

ulker Forum Okuru

yardımm edinnnn

Konu, 'Gebelik' kısmında ulker tarafından paylaşıldı.

meleklerrr ben şuanda 17+4 gunluk hamileyim 13.haftamda ultrasona girdigimde doktor kordon bebek boynuna bi kere dolanmiş dedi ama 1 kere tehlikeli degilmiş kucuk oldugu zamanlarda oynuyormus ve sik sik kordon dolanıp acıla bilir dedi internettende araştirdim 1 kere olması tehlikeli degilmiş ama yinede sizlerede sormak istedim bu konuda bilgisi olan varmı boyle bişey yaşayan yada yakınlarında bu durumda olan kadın varmı???

2. optimist

optimist Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    biziimde komşuzn bebeğinde olmuştu ama şükür hiçbi sorun çıkmadı.

3. Berrakmavi

Berrakmavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    136
    Ödül Puanları:
    0
    Canım ben duymadım böyle bir şey ama bebişlerimiz henüz çok küçük. İçerde şekilden şekle giriyorlardır. Taklalar atıyorlarmış. Bir şey olmaz inş. Endişe etme. Bebeğin biraz muzur galiba. :)

yardımm edinnnn konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardımmm

yardımmm

:busted_blue::busted_blue: konuları cevaplarken :) bu ıfadeden baska ıfade kullanamıyorum..bunu nasıl yapabılırım...:becky::becky:
  2. Yardımm..

Yardımm..

ya beLki buraya böle bi konu açmak yasaksa k.bakmayın..:) 1 hafta sonra dayı dediğim birinin düğünü war we ben hala ne giyeceğime karar weremedim.. annem açık olmasına kızar çok kısa olursada ben giyemem.. yazLık güzeL bir eLbise arıorum söLe diz kapagının üstünde ama mini oLmayacak sekiLde çok aradım ama haLa buLmadım mersindeki arkadasLrada mağza konsuunda yardımcı oLursa çok sevinirim .. bu...
  3. Yardımm :(

Yardımm :(

Merhaba :) Selamlaşmadan konuya girmek istemezdim ama çaresizim, yardım edebilirseniz çok sevinirim. :) Adım Ayça, liseye gidiyorum. Okulumda Emre adında bir çocuk var. Çok tatlı, gülümseyişi gamzeleri vesaire çok etkiliyor beni. Sürekli bakışıyoruz, face'de konuşuyoruz. Dün gece 3e kadar konuştuk. Ondan hoşlandığımı biliyor. Bütün arkadaşlarım benden çok hoşlandığını söylüyorlar. Bakışları,...
  4. yardımm...

yardımm...

mutfağımı mürdüm beyaz yaptırmak istiyorum sizce nasıl olur
  5. Yardımmm

Yardımmm

13 haftalık gebeyim kan degerim 8 bunun bebegime zarari olurmuu ve benim canim asiri derecede limon cekiyr ve ister istemez yiyorum kansizlik yapar diyorlar dogrumu lutfenn bilgilerinizi paylasin:(

Sayfayı Paylaş