gebe
  1. ngd

ngd Forum Okuru

yardımm

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında ngd tarafından paylaşıldı.

adetim 7 gün geçti normalde ayda bir oluyorum geçen ayda iki defa adet oldum. midem bulanıyo tuvalet isteğim sıklaştı. ara ara baş dönmesi var hararet basıyo fena oluyorum. ultrasondan baktılar yok dediler ama zaten 6 haftadan önce ordan görünmezmişkiii. sizce hamilemiyim ;?

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba bunun anlamanın tek yolu test yapmanız.Belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmak doğru değil yanıltıcı olabilir..

yardımm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardımmm

yardımmm

:busted_blue::busted_blue: konuları cevaplarken :) bu ıfadeden baska ıfade kullanamıyorum..bunu nasıl yapabılırım...:becky::becky:
  2. Yardımm..

Yardımm..

ya beLki buraya böle bi konu açmak yasaksa k.bakmayın..:) 1 hafta sonra dayı dediğim birinin düğünü war we ben hala ne giyeceğime karar weremedim.. annem açık olmasına kızar çok kısa olursada ben giyemem.. yazLık güzeL bir eLbise arıorum söLe diz kapagının üstünde ama mini oLmayacak sekiLde çok aradım ama haLa buLmadım mersindeki arkadasLrada mağza konsuunda yardımcı oLursa çok sevinirim .. bu...
  3. Yardımm :(

Yardımm :(

Merhaba :) Selamlaşmadan konuya girmek istemezdim ama çaresizim, yardım edebilirseniz çok sevinirim. :) Adım Ayça, liseye gidiyorum. Okulumda Emre adında bir çocuk var. Çok tatlı, gülümseyişi gamzeleri vesaire çok etkiliyor beni. Sürekli bakışıyoruz, face'de konuşuyoruz. Dün gece 3e kadar konuştuk. Ondan hoşlandığımı biliyor. Bütün arkadaşlarım benden çok hoşlandığını söylüyorlar. Bakışları,...
  4. yardımm...

yardımm...

mutfağımı mürdüm beyaz yaptırmak istiyorum sizce nasıl olur
  5. yardımm

yardımm

merhaba arkadaşlar adetim 10 gün gecikti idrar testi ve kan testi yaptırdım ikisi de pozitif çıktı ama doktora henüz gitmedim gitmek istiyorum ama biraz daha beklesem mi

Sayfayı Paylaş