gebe
  1. aasmin

aasmin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

yardımmm acillll

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında aasmin tarafından paylaşıldı.

slm arkadaşlar bundan 2gün önce doktora kontrole gittim 6+6günlük gebeyim doktor kalp atışlarına bakalım dedi hem alttan baktı hemde normal baktı usg ile kalp atışı yok dedi dopplere gönderdi orada da görülmedi.inanamadım başka hastaneye gittik orda ise bişeyin attığını sölediler fakat eşim emin olmak için dopplere gidelim dedi girdik dopplere baktılar evet bişey atıyor kalp gibi fakat kalp olmadığını bebeğe giden bi damar olduğunu sölediler salı günü tekrar gitmemi sölediler.doktor ümit vermiyorum ama bebeğin aletlerimize göre sat ile uyumlu dediler yani bebeğimin kalbi eğer durduysa 15dk önce bile durmuş olabilir dedi beni üzen olay ise bu şimdi hepinizden dua etmenizi istiyorum ve bu drumla karşılaşan başka arkadaşlar varsa yardımcı olur musunuz

2. aasmin

aasmin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cevap veren olmayacak belli

3. ayperi

ayperi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    slm tatlım umarım bebegın ıyıdır.henuz cok erken bebegının kalbı atıyomu atmıyo mu.dr larda kesın bısey soylemez tabı bu cok normal.sen oncelıkle bıraz sakin ol ve 1 hafta daha bekle o zaman kesınlesır.ayrıca kendını nasıl hısedıyorsun kanaman falan var mı.

4. aasmin

aasmin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yok maşallah kanamam falan yok aynı hamilelik belirtilerim devam ediyor çok uyuyorum sık idrara çıkıyorum göğüsslerim şiş bende anlam veremedimki

5. melodi_cn

melodi_cn Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.697
    Ödül Puanları:
    113
    cnım gecmıs olsun benımde bebgım 5 haftalıkken gıttım hıc bısey gorunmuyordu 8 haftalıkken kalp atıslarını aldık cnm meraklanma ınsllah bebegın ııdır ve 2 hafta sonra kalp atıslarını duyarsınız kananma falan varmı cnm agrın falan yazarmısın

6. ayperi

ayperi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    bır problem yoktur o zaman ıcını ferah tut. 1 hafta sonra hersey netlesır sagıcakla kal durumdan haberdar et

7. aasmin

aasmin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah ama benim anlamadığım konu atan birşeyin olduğu fakat bebeğe giden damarın attığı vajinal ultrasonografiyle kesin görünmez mi.kanamam yok kasıklarıma hafif hafif ağrı girip çıkıyor arada

8. melodi_cn

melodi_cn Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.697
    Ödül Puanları:
    113
    cnm mıde bulantıların gogus agrın faln devam edıyorsa korkma derım...hormanların calısıo demektır

9. aasmin

aasmin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah teşekkürler dua edin kalbi atsın

10. melodi_cn

melodi_cn Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.697
    Ödül Puanları:
    113
    kasık agrıların olur bendede olmustu ıns mujdelı haberler alırsın cnm

11. aasmin

aasmin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    salı gününü sabırsızlıkla bekliyorum yazıcam sizlere cevabı

12. aasmin

aasmin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah canım inşallah

13. misal

misal Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    asmin hiç üzme kendini, bebeğin eminim ki çok sağlıklı. stres yaparsan ona zarar verebilirsin. dualarım seninle.
    Allah hepimize bu heyecanı, onun için endişelenmeyi, sağlıklı olduğunu öğrenince mutluluk gözyaşı dökmeyi nasip etsin...sevgiler.

14. aasmin

aasmin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim iyi dileklerin için misal

yardımmm acillll konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yardımmm:(

Yardımmm:(

Albüme nasıl fotoğraf ekleyebilirim...albüm oluşturmaya giriyorum fakat fotoğraf ekleme işini beceremedim sanırım:hıms:
  2. acillll

acillll

slm kızlar parfüm almam gerek ve bi türlü kara kılamadım.bu söyleyecklerimden ikisini bana önerrseniz sevinirim..wish of love,little blcak dress.timeless.ındependence..şimdden teşk ederrimconcon
  3. Yardımm :(

Yardımm :(

Merhaba :) Selamlaşmadan konuya girmek istemezdim ama çaresizim, yardım edebilirseniz çok sevinirim. :) Adım Ayça, liseye gidiyorum. Okulumda Emre adında bir çocuk var. Çok tatlı, gülümseyişi gamzeleri vesaire çok etkiliyor beni. Sürekli bakışıyoruz, face'de konuşuyoruz. Dün gece 3e kadar konuştuk. Ondan hoşlandığımı biliyor. Bütün arkadaşlarım benden çok hoşlandığını söylüyorlar. Bakışları,...
  4. yardımm...

yardımm...

mutfağımı mürdüm beyaz yaptırmak istiyorum sizce nasıl olur
  5. yardımm

yardımm

merhaba arkadaşlar adetim 10 gün gecikti idrar testi ve kan testi yaptırdım ikisi de pozitif çıktı ama doktora henüz gitmedim gitmek istiyorum ama biraz daha beklesem mi

Sayfayı Paylaş