gebe
  1. bebetoo

bebetoo Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    412
    Ödül Puanları:
    63

yardimmm!! hormon testi

Konu, 'Gebelik' kısmında bebetoo tarafından paylaşıldı.

Arklar hormon testi yaptirdim.ve sonucunda dr.um tek dedigi şey yumurta zayifligi tembelliği varmis. İnt bunu yazdigimda hep polikistik over olarak cikiyor. İlla bu sorunu yasayanlar pkolumu demek pek anlayamadim.birde sonuclarim yorum yaparsaniz sevinirim.bilgisi olanlar lutfennn !! :( FSH:3.88
    Lh:7.09
    Prl:15.32

TSK simdiden..

yardimmm!! hormon testi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardimmm

yardimmm

merhaba arkadaslar siteye yeni katildim ve cok hosuma gitti bastan sona kadar okudum uzun süredir aradim site buydu ve sonunda siteyi buldum ben tam bir senedir evliyim ve cocugum olmadi ne kadarda ugrasak olmadi 3 hafta önce rahatsizlandim hastaneye gitim ve bana doktor yumurtaligimda kis oldunu söyledi ve yumurtaliklarimin bir tanesi dönmüs ve ameliyat oldum herneyse ve bir hafta önce esimle...
  2. hormon testi tok karnına yapılırmı???

hormon testi tok karnına yapılırmı???

arkadaşlar hormon testi tok karnına yapılırmı yani aç olduğumuza göre çok fark olurmu değerlerde ve ayrıca prolaktin seviyesi 11 olması normalmii?
  3. hormon testi acil cevap :(

hormon testi acil cevap :(

ya ben diane 35 kullanıyorum adetımın 3. gunu hormon testı yapılcaktı bugunde doktorum yokmuş gıdemedım bugunde hapa baslamam gerek pazartesi hormon testi yaptrcam hapa başlamalımıyım?
  4. yardimm

yardimm

Arkadaslar bana cumleleri-paragraflari dogru ceviren bi site gerekli bigisi olanlar varsa yardim edebilir mi? Simdiden tesekkurler.
  5. Ft3 Hormonu Nedir?

Ft3 Hormonu Nedir?

Tiroid bezi kanda bulunan iyodu çekerek depolar sonrasında bu iyodu kullanarak t3 ve t4 hormonlarını üretir ve salgılar. Bu hormonların büyük çoğunluğu kanda bulunan proteinlerle birleşerek değişik yapılara dönüşürler. Ancak bu hormonların küçük bir kısmı serbest olarak kanda dolaşır. İşte kanda serbest olarak dolaşabilen t3 hormonu Ft3 hormonu olarak adlandırılmaktadır. Ft3 hormonu hemen...

Sayfayı Paylaş