Yardımmm!!!!Nikahımda Ne Giymeliyim?

tuqqce

Daimi Üye
Üye
Yardımmm!!!!Nikahımda Ne Giymeliyim?
nikahımda ne giyebilirim nikahımda ne giymeliyim nikahta giymeli
Kızlarr tam tarih belli değil ama eylülün 20si ile 24ü arasında nikahım olacak.Sadece nişanlım ben ve şahitler fazla kişi olmayacak ama ben ne giyeceğime henüz karar veremedim.Soğuk havalarda etek giyemiyorum kansız olduğum için bacaklarım çok üşüyor hemen hastalanıyorum nişanlımda giyme diyor çünkü hasta olacağımı biliyor.Siyah pantolon beyaz gömlek diye düşünüyorum ama çok mu sade kaçar?Başka ne giyebilirim?Yardım lütfennnnnn!!!!!!

ayyyy fistigim benim öncelikle hayirli olsun...
en iyisi nasil oluyor biliyormusun.... git magzalara canli canli gör beyen dene... Int. baktinmi kafan karisiyor :)
cok güzel ceket pantalon takimlari var,onlardan alabilirsin... icinede bi gömlerk.... hem sade hem $ik :)

ayyyy fistigim benim öncelikle hayirli olsun...
en iyisi nasil oluyor biliyormusun.... git magzalara canli canli gör beyen dene... Int. baktinmi kafan karisiyor :)
cok güzel ceket pantalon takimlari var,onlardan alabilirsin... icinede bi gömlerk.... hem sade hem $ik :)

Ayy sağol bebeğimmm haklısın demi öyle yapayım bugün gidicem fakat ondan önce siz değerli melişlerime sormak istedim.Fikrini değerlendiricem teşekkürler muckss :D

evet tatlım madem etek giyersem üşüyüp hasta olurum diyorsan harika ceket pantolon takımlar oluyo....

altında o renklerde kısa hem ayakkabı hemde kışlık topuklu bi ankle bot alırsın ollarla harika olur...

şimdiden tebrik ederim şekerim

Evet aynen öyle uydurdum ayakkabıyıda şulem :) Ama hava çok çok sıcak olursa bir elbisem var dizlerde onu giyebilirim.Havayada güvenemiyorum tam anlamıyla kararda veremiyorum :S

hayırlı olsun canım şimdiden tbrk ederim darısı bize magazaları dolaşıcan artık bencede çok güzel pantolon takımlar var şimdiden tbrkler

fimore%20tekstıl%20bayan%20gıy&&-52227199.jpg

Geri