gebe
  1. miray

miray Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Yardımmm

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında miray tarafından paylaşıldı.

sperm suda yaşarmı spermler suda yaşar mı spermler yaşarmı sperm ne kadar yaşar mı kızlar slm ben yeni üyeyim ve çok heyecanlıyımm !!! 8 aylık evliyim ve ilk günden beri bebek istiydum ilk defa bu ay 2 gün geçikme oldu ve korkuyorum test yapmaya çünkü daha önceleri hep hüsrann.. Bu ay çok belirtilerim var sigaradan tiksinti geldi yorgunluk uykuya hasrattim sanki ve vs vs...n eyapıcamm bana destek ve yardım edinn

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Yardımmm
    Canım belirtilerin hamile olduğuna işaret ama yine de bir test yaptır.Eğer kesin sonuç almak istiyorsanda mutlaka kan testi yaptır.Bende evliliğim 9.ayında hamile olduğumu öğrenmiştim.İnşallah belirtilerin doğrudur ve inşallah hamilesindir.

3. miray

miray Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

CANIM test yaptım evde negatif çıktı çok canım sıkıldı bu sefer çok ümitliydim çünkü benim hayatta aksamazdı ne oldu bu ay ne zaman kan tahlili yapsam çıkar acaba ??? diyorum aacaba biraz daha beklesem mi nasıl uyku basıyo biliyomusun şuan bile gözlerim kapanıyo psikolojik mi anlamadımm :mad2:

4. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Tatlım test çubukları hamileliğin 10.gününden sonra kesin sonuç verir.Ama kanda kesin sonuç alırsın.Canını sıkma belkide sıcaklardan geçikmiştir.Hem çok normal geçikmesi ilk olabilir ama son da değildir.Sık sık karşılaşabilirsin bu durumlarla.Stresten yada sıcaklardan olabilir.Kan tahlilini ne zaman yaparsan yap kesin sonuç alırsın.Üzme kendini sıkma canını rabbim büyük vereceği zamanı bilir.Dert etme sakın güzelim.Kafana taktıkça daha da bozulur psikolojin.Eğer yarında regl olmazsan bence hemen sağlık ocağına yada hastaneye git bir kan testi yaptır.İnşallah kesin sonuç hamile çıkarsın.:):)

5. miray

miray Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Inş canım o kadar kafama takmıyorum ama çok olsun istiyomm o kesin.......sağol yanımda olduğun için........

6. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Canım benim inşallah hamilesindir dualarım seninle.Hakkında hayırlısı olsun.Üzme canını.Sen güzel haberi verene kadar yanındayım:):)

7. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    inşALLAHhamişsindir dualarımız senle allah gönlune gore versin hadi bakalım steye bir hamiş daha ..............:bebiss:

8. miray

miray Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

KIZLAR MORELİM ÇOK BOZUK :grev: o kadr çok istiyorum anne olmak anlatamam... ama kurban olduğum allahımın bir bildiği var galiba vermiyo...
    test yaptım kan testi < 2.00 negatifmiş yok yani :( benim hayatta hastalığım aksamazdı bu kadar çok ümitlenmiştim bu sefer ama hepsi suya düştü niye niye..........

9. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Canım herşeyi kadere bağlamayalım demi ama.Belki bir rahatszılığın var bebeğin belki sana gelmeyi bu yüzden bekliyor.Bence bir doktora gözük.Hem yeni evlisin bence fazla ümitsizliğe kapılma.Git doktora kontrol ol.Birşeyin varsa tedavi olursun yoksa da zaten doktorun yumurtalrının çatlama gününü sana söyler ve o zamanlar denersiniz.Benim tek diyeceğim 1 doktora git.2.duat et ümidini yitirme...:):)

10. miray

miray Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

gidicem canım bu sefer doğru dürüst bi doktora gidicem.... bebeğim gelsinde başka birşey istemiyorumm.....

11. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Tamam canım mutlaka git sıkıntılarını anlat haberlerini bekliyorum.:)

12. subu

subu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kızlar benim adetlerim düzensüz dr bana adet olmassan farlutal kullan demisti bugün 35 gün ve ben ilacı alacaktım ve hani su salgı yöntemi muhabbetü varya sanki yumurtlamam oldu gibi esimle cuma beraber olmustuk hafta sonu il dısındaydık bugun carsamba nobetcı yok yanı yarına kadar yok bısey sizce salıya kadar sperm yasar mı

13. Misafir

Misafir Forum Okuru

Pardon canım ama, anlamadım ki konuyu:S Sperm nerde ki? Ne yaptın, nereye koydun ? Umarım yaşıyordur da sen de hamiş olursun biz de teyze oluruz :):)

Hayatım cidden anlamadım kaldı ki ben bekar biriyim, ama evli olanlar bile anlamamış konuyu :) Ben yine de askıda kalmasın istedim yazdım :) Birqz daha açık yazarsan eminim içimizden biri sana yardımcı olacakdır :)
    Sevgiler :)

14. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Şahsen ben evli biri olarak bu durumu pek anlamadım tatlım.Bize daha açıklamalı bir anlatım yaparsan daha iyi olacak.Belki o zaman yardımımız olabilir...

15. subu

subu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

sorum biraz karısık olmus gercekten ben kısa ve acık yazayım
    vajende sperm ne kadar canlı kalır?5 gün kalırmı

Yardımmm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardımmm

yardımmm

:busted_blue::busted_blue: konuları cevaplarken :) bu ıfadeden baska ıfade kullanamıyorum..bunu nasıl yapabılırım...:becky::becky:
  2. Yardımm..

Yardımm..

ya beLki buraya böle bi konu açmak yasaksa k.bakmayın..:) 1 hafta sonra dayı dediğim birinin düğünü war we ben hala ne giyeceğime karar weremedim.. annem açık olmasına kızar çok kısa olursada ben giyemem.. yazLık güzeL bir eLbise arıorum söLe diz kapagının üstünde ama mini oLmayacak sekiLde çok aradım ama haLa buLmadım mersindeki arkadasLrada mağza konsuunda yardımcı oLursa çok sevinirim .. bu...
  3. Yardımm :(

Yardımm :(

Merhaba :) Selamlaşmadan konuya girmek istemezdim ama çaresizim, yardım edebilirseniz çok sevinirim. :) Adım Ayça, liseye gidiyorum. Okulumda Emre adında bir çocuk var. Çok tatlı, gülümseyişi gamzeleri vesaire çok etkiliyor beni. Sürekli bakışıyoruz, face'de konuşuyoruz. Dün gece 3e kadar konuştuk. Ondan hoşlandığımı biliyor. Bütün arkadaşlarım benden çok hoşlandığını söylüyorlar. Bakışları,...
  4. yardımm...

yardımm...

mutfağımı mürdüm beyaz yaptırmak istiyorum sizce nasıl olur
  5. yardımm

yardımm

merhaba arkadaşlar adetim 10 gün gecikti idrar testi ve kan testi yaptırdım ikisi de pozitif çıktı ama doktora henüz gitmedim gitmek istiyorum ama biraz daha beklesem mi

Sayfayı Paylaş