gebe
  1. sevgi_55

sevgi_55 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

yardimmm

Konu, 'Gebelik' kısmında sevgi_55 tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaslar siteye yeni katildim ve cok hosuma gitti bastan sona kadar okudum uzun süredir aradim site buydu ve sonunda siteyi buldum ben tam bir senedir evliyim ve cocugum olmadi ne kadarda ugrasak olmadi 3 hafta önce rahatsizlandim hastaneye gitim ve bana doktor yumurtaligimda kis oldunu söyledi ve yumurtaliklarimin bir tanesi dönmüs ve ameliyat oldum herneyse ve bir hafta önce esimle beraber olduk ve bende bir haftadir mide bulantisi isteksizlik bas dönmesi karnimda agrilar basladi ve aslinda bügün regl olmam gerekirdi olmadim ve sikca tuvalete gidiyorum bu konuda bana bildilerinizi söylerseniz sevinirim arkadaslar kendinize iyi bakin

2. canom

canom Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bebiş yoldadır inşallah
    meraba ben de yenı uye oldum bayıldım ya bu sıteye neyse cnm sana oncelıkle gecmiş olsun. anlattıgın kadarıyla butun belırtıler olumlu yonde yana bebegın habercısı ınsallah dılegın gerceklesır. mutlu haberı bızımle paylasırsan sevınırım hoscakal :melek:

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Canım öncelikle çok büyük geçmiş olsun.Anlattıklarına bakılırsa hamilelik belirtileri var ama yinede bekle derim eğer regl olmazsan o zaman hemen bir akn testi yaptır derim=)Hayırlı haberlerini bekliyoruz canımm=)

Hoşgeldin canom Meleklerin mekanına.Artık sende bir meleksin=)İnşallah gerçekeleşir arakdaşımızın dileği.

yardimmm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lutfen yardimm

lutfen yardimm

merhabalar uzun suredir takip ediyorun fakwt yeni uye oldum ben 26 günde bir düzenli 4 gün adet oluyorum 12 ocakta 4 gün adet oldum. 7 şubatta adet oldum ve 2 gün sürdü şuanda hiçbirşey yok kasılarımda hafif bir ağrı var iğne batması gibi başka herhangi bir şey yok bebek çok istiyorumm sizce ne olabilir....
  2. hamilemiyim yardimmm

hamilemiyim yardimmm

Mrb ben nur benim sorunum gecen ayin 28inde adet oldum benim her ay 5 gun one geliyo adetim bu ay 23yada 24ünde olmam gerekiyodu ama olmadim pazar gunu bi pembelik oldu carsamba ve dun gece yine pembelik oldu baska bise yok test yaptim 24ünde ama yok cikti cvplarinizi bekliyorum bole olan varmi
  3. yardimm

yardimm

Arkadaslar bana cumleleri-paragraflari dogru ceviren bi site gerekli bigisi olanlar varsa yardim edebilir mi? Simdiden tesekkurler.
  4. yardimmm!! hormon testi

yardimmm!! hormon testi

Arklar hormon testi yaptirdim.ve sonucunda dr.um tek dedigi şey yumurta zayifligi tembelliği varmis. İnt bunu yazdigimda hep polikistik over olarak cikiyor. İlla bu sorunu yasayanlar pkolumu demek pek anlayamadim.birde sonuclarim yorum yaparsaniz sevinirim.bilgisi olanlar lutfennn !! :( FSH:3.88 Lh:7.09 Prl:15.32 TSK simdiden..
  5. lutfen yardimmm

lutfen yardimmm

Kafam cok karisik arkadaslar lutfen cok caresizim 7 aydir bebek icin ugrasiyom ALLAHA hergun dualr ediyorumm bu ay 6 gun adetim gecikti ilkk kez kan sonucum 0.89 cikti devlet hastanesinde kan testi yaptim sormadim cok kalabalikti her ay 0.5 cikiyodu kan degeri bu ay bole cikti bugun saglik ocagina gitti doktor bekle pzartesiye kadar dedi... ama beklemeye dermanim yok kasiklarim agriyo ve meme...

Sayfayı Paylaş