gebe
  1. MeRvE=)

MeRvE=) Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Yardımmm:(

Konu, 'Üye Yardım Bölümü' kısmında MeRvE=) tarafından paylaşıldı.

Albüme nasıl fotoğraf ekleyebilirim...albüm oluşturmaya giriyorum fakat fotoğraf ekleme işini beceremedim sanırım:hıms:

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Canim albüme tikladigin anda, resim yükle/ekle yazacaktir. oradan olmasini lazim :)

3. MeRvE=)

MeRvE=) Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :utan:Öyle yaptım fakat ekle yükle gibi bişey çıkmadı...baştan ayrıntılı bir şekilde tarif edermisin lütfen:d040:

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Canım önce profilindeki kontrol panelinde resim albüm yazan yere tıkla ordan resim yükleye ordanda gözat yazan yerden pc de yeralan herhangi bir resmi seçip resme yükle ye basıyosun bu kadar

Yardımmm:( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardımmm

yardımmm

:busted_blue::busted_blue: konuları cevaplarken :) bu ıfadeden baska ıfade kullanamıyorum..bunu nasıl yapabılırım...:becky::becky:
  2. Yardımm..

Yardımm..

ya beLki buraya böle bi konu açmak yasaksa k.bakmayın..:) 1 hafta sonra dayı dediğim birinin düğünü war we ben hala ne giyeceğime karar weremedim.. annem açık olmasına kızar çok kısa olursada ben giyemem.. yazLık güzeL bir eLbise arıorum söLe diz kapagının üstünde ama mini oLmayacak sekiLde çok aradım ama haLa buLmadım mersindeki arkadasLrada mağza konsuunda yardımcı oLursa çok sevinirim .. bu...
  3. Yardımm :(

Yardımm :(

Merhaba :) Selamlaşmadan konuya girmek istemezdim ama çaresizim, yardım edebilirseniz çok sevinirim. :) Adım Ayça, liseye gidiyorum. Okulumda Emre adında bir çocuk var. Çok tatlı, gülümseyişi gamzeleri vesaire çok etkiliyor beni. Sürekli bakışıyoruz, face'de konuşuyoruz. Dün gece 3e kadar konuştuk. Ondan hoşlandığımı biliyor. Bütün arkadaşlarım benden çok hoşlandığını söylüyorlar. Bakışları,...
  4. yardımm...

yardımm...

mutfağımı mürdüm beyaz yaptırmak istiyorum sizce nasıl olur
  5. yardımmm

yardımmm

kızlar 9 gun once asılama yaptırdım kacıncı gunlerde test yaptınız sız

Sayfayı Paylaş