gebe
  1. Cansutpz

Cansutpz Forum Okuru

Yardımmmm edinnn kızlarrr

Konu, 'Gebelik' kısmında Cansutpz tarafından paylaşıldı.

Kızlar merhaba ben 2 yıllık evliyim evlenmeden önce normal adet görüyordum evlendım 3 ay adet gordum sonra görmemeye basladım hep söktürücülerle oluyorum.. cocuk istiyorum doktor tedaviye basladı inofolic ve klomen verdi hamile kalmama yardımcı olurmu acaba... aranızda bunları kullanıp hamile kalan varmııııııı????NE OLUR CEVAP YAZIN

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.517
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , yumurtlamaya yardımcı bu ilaçlarla bir çok bayan gebelik elde etmiştir.İnşallah sizde olumlu sonuç alırsınız..

Yardımmmm edinnn kızlarrr konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardımmmm:)

yardımmmm:)

Herkese merhaba ben aranıza yenı katıldım:) 17 hazıranda adet oldum 20 hazıranda evlendım daha sonra bekledıgımden erken bır sekılde 9 temmuzda bır damla kan geldı leke seklınde 11 temmuzda da baya adet gıbı 1 gun suren kanamam oldu ama sonrası gelmedı sanırım dogum kontrol hapını bıraktıgım ıcın oldu bu lekelenme üstüne görme mı acaba dıye de ıdrar testı yaptım ama negatıf cıktı. Sımdı 7...
  2. kızlarrr ((((:

kızlarrr ((((:

Meleklere Melek gibi avatarlar umarım beğeninizi toplarlar (:
  3. kızlarrr merhabaaaaa

kızlarrr merhabaaaaa

:deli: ben yenı geldım arkadaslar yenı uyeyımmmbutun sıtenın meleklerıne kucaklar dolusuuu merhabalarrrr
  4. kızlarrrrrrrrrrrrrr  yardımmmm !

kızlarrrrrrrrrrrrrr yardımmmm !

canım meleklerim ben 7 haftalık hamisim ve 9. haftada rahime dusuk engellemek için dikis atılıcak nasıl atılıcak bunu yasayan varmı bana bilgi verin nutfeennnn yardımlarnızı bekliorum canlarımm
  5. lütfennnn yardımmmm !!!!!!!!!!!!!!!

lütfennnn yardımmmm !!!!!!!!!!!!!!!

rüyamda gelin olmuştum güzel bir gelinlik giyinmiştim çok güzel olmuşum böle mutluluktan uçuyodum sonra kolkola girdik damatla[ damadı tanımıyorum sevgilim değildi malesef:( ] merdivenerden indik ikimizde mutluyuz uçarak indik sonra dans ettik ardından nikah masasına oturduk böle eteğimin dibindede bi erkek çocuğu dolanıyo damadın yakınıymış kim olduğunu kestiremiyom :))) şimdi nikahtan sonra...

Sayfayı Paylaş