gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Yarenaz Gayrı/Bizim eller 2010

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

yarenaz Genç ve güzel sanatçılardan Yarenaz dan yepyeni bir albüm türkü ağırlıklı olan albüm içinde yer alan parçalar şöyle

01 - Gidiyorum

02 - Ağlarım (U.H)

03 - Yaralar

04 - Eyvah

05 - Bizim Eller

06 - Kars'ım

07 - Gayrı

08 - Sevmez Olaydim

09 - Medet Senden

10 - Utanmazlar

11 - Ben Olaydım

12 - Erzurum Potporisi

2. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

elinize sağlık......

3. miranda

miranda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
Yarenaz Gayrı/Bizim eller 2010 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşık Veysel - Bizim Eller Yaylasına Yürümüş

Aşık Veysel - Bizim Eller Yaylasına Yürümüş

Aşık Veysel - Bizim Eller Yaylasına Yürümüş bizim eller yaylasina yurumus tez gidelim o dostlara erelim boz dumanli mor cicekli yaylanin soldurmadan gullerini derelim kuzlamis koyunlar kuzular korpe saf tutar guzeller el cirpa cirpa coldeki ceylanlar cikmadan sarpa kemend atip kollarini saralim bizim elin menevsesi mor olur guzeli asika sitemkar olur her cicegin bir mevsimde...
  2. Biz Şimdi El mi Olduk

Biz Şimdi El mi Olduk

Sonsuza akardı senle zamanlar Ne ah lar vardı, senin yanında, nede acılar Bir bakışın yeterdi kalbimin hızlı atışına Güldürürdüm kıyamazdım kaş catışına Bir bardak caydı bölüştüğümüz Bir güldü kokuyorsa beraber kokladığımız Bir yoldu aşka doğru el ele yürüdüğümüz Daha dündü Ne zaman el oldun be sevdiğim Keşkeler olmayacakttı bizim hayatımızda bir masada oturacaktık yan yana Bende beyazdan...
  3. Bizim elimize sopa verilirse olacagi budur

Bizim elimize sopa verilirse olacagi budur

Okumadan gecmeyin, cok komik bunlar :D:D abi ne oldu sustun? +durun lan cem yılmaz espirisi hatırlamaya çalışıyorum +oeehehah sıcahhh lan bunun ucu, ters duttuk herhal zopayı +kim sogan dogradi lan benim isin kiliciyla? ulan ulannnnn... +olm var ya dizecen buna şööle bir et bir domates bir patlıcan... cayır cayır. duman falan da yapmaz bu valla yanına da açtınmıydı bir ufak değme...
  4. 2010 el kitabı

2010 el kitabı

bunlarda 2010 el kitabından SAĞLIK: 1. Çok su için. 2. Kahvaltıyı kral, öğle yemeğini prens ve akşam yemeğini de dilenci gibi yiyin. 3. Ağaçlarda ve bitkilerde yetişen yiyecekleri daha çok ve fabrikalarda üretilen yiyecekleri daha az yiyin. 4. 3 E ile yaşayın -- Energy, Enthusiasm, and Empathy (enerji, heyecan ve duygu paylaşımı). 5....
  5. Ziynet Sali - Bize Yeter 2010

Ziynet Sali - Bize Yeter 2010

Seksi ve güzel sanatçılardan Ziynet Sali yepyeni single albümüyle sevenleriyle buluştu.Remix albüm çıkaran Ziynet Sali "Bize Yeter"adını verdiği albümüyle ilgili genel bilgilere geçiyorum. Albüm İçeriği 1. Bize Yeter 2. Ozan Doğulu Club Remix Radyo Edit 3. Bize Yeter (Akustik) 4. Ozan Doğulu Club Remix

Sayfayı Paylaş