gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Yargıtay hülya avşar'ı affetmedi

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

YARGITAY HÜLYA AVŞAR'IN, EVİNİN YANINDAKİ MEYVE AĞAÇLARINI KESEREK ''MALA ZARAR VERME'' SUÇUNU İŞLEDİĞİ İDDİASIYLA AÇILAN DAVADA HAKKINDA VERİLEN YEREL MAHKEME KARARINI BOZDU..

Kararın gerekçesinde, ''Avşar'ın satın aldığı binada, gerekli izinleri aldıktan sonra başlattığı çevre düzenlemesi ve eğimli araziye istinat duvarı inşası sırasında, civardaki binalar arasında kalan armut, kiraz, erik ve incir cinsi toplam 13 ağacın çalışanlarca görüntüyü engellemesi nedeniyle kesildiği ve araziye hafriyat artığı döküldüğünün'', tanık anlatımları, sunulan fotoğraflar, tapu kaydı, bilirkişi raporu gibi kanıtlarla saptandığı belirtildi.

Hafriyat ile çevre düzenlemesi onarım işinin, çalışanlarca sanık Avşar'ın talimatı doğrultusunda yapıldığının dosya kapsamından anlaşıldığı ifade edilen gerekçede, ''sanığa yüklenen meyveli ağacı kesmek suretiyle mala zarar vermek suçunun sübuta erdiği gözetilmeksizin beraat kararı verilmesi yasaya aykırı'' bulundu.

Yargıtay hülya avşar'ı affetmedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Peker - Affetmedim Kendimi

Hakan Peker - Affetmedim Kendimi

Bir günah işledim kaybettim seni Bilirim geriye dönmezsin Bir günah işledim çok üzdüm seni Bilirim bir daha sevmezsin Her gece seni özlediğimi söylesemde Faydası yok bilirim Her gece seni unutmak için sevişsemde Sen başkaydın sevgilim Ben hatalarım için sana yaptıklarım için Hiç affetmedim kendimi inan bana Hala sızın içimde ağları düşündükçe Hiç affetmedim kendimi
  2. Avşar'ı savcı çağırdı! Avşar'ı savcı çağırdı!

Avşar'ı savcı çağırdı! Avşar'ı savcı çağırdı!

Avşar'ı savcı çağırdı! 26 Haziran 2008 Perşembe 09:45 Avşar kızı Savcının karşısını çıktı. Aynı şeyleri ona da söylemekten çekinmedi... Sanatçı Hülya Avşar, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonuna (TMSF) ilişkin yazdığı bir yazı dolayısıyla hakkında başlatılan soruşturma kapsamında savcılıkta ifade verdi. Geri adım atmayan Avşar kızı Star Gazetesi'ne olan...
  3. Hülya Avşar'ı iki ayda incelten 36 beden diyeti

Hülya Avşar'ı iki ayda incelten 36 beden diyeti

hülya avşar kıyafetleri hülya avşar kaç kilo elbiseleri avşarın kıyafetleri pınar altuğ kaç beden Diyet isimlerine bir yenisi daha eklendi diyetimizin adı Hülya Avşar diyeti Sebebi ise sanatçının 36 bedene kadar indiren bu diyet artık onun adıyla anılmaya başladı bakalım sanatçı bu diyeti nasıl uygulamış Hülya Avşar bu yaz tam dokuz kilo verdi ve iki beden birden inceldi. Pek çok kişi...
  4. Yargıtay Dosya Sorgulama

Yargıtay Dosya Sorgulama

yargıtaydan dosya sorgulama yargıtay dosya sorgulama yargıtay sorgu 2 hukuk dairesi Yargıtay dosya sorgulama ve takibi için sizlere aşağıda vermiş olduğum linke tıklayarak dosya ile ilgili sorgulama işlemlerinizi öğrenebilirsiniz. YARGITAY DOSYA SORGULAMA TIKLA ÖĞREN
  5. Hülya

Hülya

Merhabalar ben 3.5 yıllık evliyim adetime 4 gün var ama göğüslerim şiş ve ağrı var acaba hamile miyim yardımcı olursanız sevinirim...

Sayfayı Paylaş