gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yarım Aşk Cümleleleri

Konu, 'Denemeler Hikayeler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

-Yalnızlığımı seninle çoğaltayım, elimizde sen ve ben olsun. -Sen imkansız düşlerin sahibi ben yaşanmış yenilgilerin mağlubu olursam, düşlerin ilacım olsun. -Yaralarım onulmaz sevdaların darbelerinden sonuç.
    -Geceleri unutturur sızılarımı uyku uğrarsa kentime.
    -Bu kent yağmurlada yaşanır, hırsla da.
    -Yağmur senin gidişini hatırlatır, sokaklar bana döneceğini.
    -Çöllerde su arayan hırs sahibi, her serapta yıkılır ama suya aşkı çoğalmıştır.
    -Aşk ne kısa bir kelime ama ne uzun bir yolculuğun başıdır.
    -Yolculuklar bekleyen varsa çekilir.

Yarım Aşk Cümleleleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşkta Yarın Yoktur Sevgili

Aşkta Yarın Yoktur Sevgili

Aşk bu dünyanın ölçüleriyle açıklanamaz sevgili. O ilkel bir acıdır, yaban bir ağrıdır. Gelir ve içimizdeki o çok eski bir şeye dokunur. Sonra bir perde açılır ve yolculuk başlar. Bu yolculukta artık para, tarifeler, beklentiler, randevular, taksitler, iş, anneler ve korkular yoktur. Aşkın kendi gerçekliği vardır sevgili. İnsan bir başka ışığa teslim olur... Aşkta yarın yoktur sevgili....
  2. Aşkta Yarın Yoktur

Aşkta Yarın Yoktur

Aşk bu dünyanın ölçüleriyle açıklanamaz sevgili. O ilkel bir acıdır, yaban bir ağrıdır. Gelir ve içimizdeki o çok eski bir şeye dokunur. Sonra bir perde açılır ve yolculuk başlar. Bu yolculukta artık para, tarifeler, beklentiler, randevular, taksitler, iş, anneler ve korkular yoktur. Aşkın kendi gerçekliği vardır sevgili. İnsan bir başka ışığa teslim olur... Aşkta yarın yoktur sevgili. Zaman...
  3. aşkta yarın yoktur sevgili..

aşkta yarın yoktur sevgili..

aşkta yarı yoktur sevgilim Aşk bu dünyanın ölçüleriyle açıklanamaz sevgili. O ilkel bir acıdır, yaban bir ağrıdır. Gelir ve içimizdeki o çok eski bir şeye dokunur. Sonra bir perde açılır ve yolculuk başlar. Bu yolculukta artık para, tarifeler, beklentiler, randevular, taksitler, iş, anneler ve korkular yoktur. Aşkın kendi gerçekliği vardır sevgili. İnsan bir başka ışığa teslim olur…Aşkta...
  4. Allah aşkına yardım! çıldıracağımm

Allah aşkına yardım! çıldıracağımm

merhaba kızlar.. 3 senelik bir ilişkim var. sevdiğim insan çok agrasif biri. ör; bana sinir olduğum kelimesi deme,ben ne dersem o olur,kendini benim yerime koy dediğimde beni kendinle kıyaslama vs bir sürü şey..:18:artık çok yoruldum gerçekten.. ama onu o kadar seviyorum ki her defasında alttan aldım.. şimdilerde küsüz dayımın düğünü için ist gittim ve pek arayamadım onu.. sinirlenmiş bana...

Sayfayı Paylaş