gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Yarım Ay Manikürü Modelleri

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

yarım ay manikürü, yarım ay manikürü nasıl yapılır, manikür çeşitleri

Sevgili melekler, bu yıl dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna'nın moda ettiği yarım ay manikürün nasıl yapıldığını BURADAKİ KONUMUZDAN anlatmıştık. Şimdi de bu manikürün uygulandığı renk kombinasyonu çeşitlerine şöyle bir göz atalım...

yarim-ay-10.jpg yarim-ay-1.jpg yarim-ay-2.jpg yarim-ay-3.jpg yarim-ay-4.jpg yarim-ay-5.jpg yarim-ay-6.jpg yarim-ay-7.jpg yarim-ay-8.jpg yarim-ay-9.jpg

Yarım Ay Manikürü Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tırnaklarda yeni moda: Yarım ay...

Tırnaklarda yeni moda: Yarım ay...

bu ayın modası Tıpkı saç ve cilt güzelliği gibi, tırnak güzelliği de çok önemlidir bakımlı kadınlar için. Tırnakalrın sadece sağlıklı ve bakımlı olması modaya uygun olması anlamına gelmiyor Melek'lerim:) İşte size yılın tırnak modası; yarım ay modası... Ünlü manikür uzmanı, Kimmie Kyees,hazırlık olarak tırnaklarınızı yuvarlak törpüledikten sonra bir kat parlatıcı uygulayın. Ardından biri...
  2. Üç Aylar Nedir yardım istiyorum

Üç Aylar Nedir yardım istiyorum

Üç Aylar Nedir üç aylarda ne yapılır bu konu hakkında bana bilgi vermeniz mümkün mü?
  3. Yarım Ay Manikürü Nasıl Yapılır?

Yarım Ay Manikürü Nasıl Yapılır?

yarım ay manikürü, yarım ay manikürü nasıl yapılır, yarın ay manikürü yapımı Sevgili melekler, bu sezon Rihanna'yla tanınan yarım ay manikür modelini isterseniz siz de evlerinizde yapabilirsiniz. Biraz el beceriniz varsa kolaylıkla uygulayabileceğiniz yarım ay manikür modelini uygulayabilmek için yapı marketlerde satılan kağıt bantlardan yararlanabilirsiniz. Yarım ay desenini tırnak...
  4. Sevgililer Gününe Özel Manikür Modelleri 2014

Sevgililer Gününe Özel Manikür Modelleri 2014

tırnak süslemeleri, tırnak süsleme 2014, manikür modelleri Sevgili melekler, 14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşıyor. Bu özel günde ister sevdiğinizle birlikte dışarı çıkın, ister evde mütevazi bir şekilde eğlenin, kendinize o gece için özel bir özen göstermeniz gerektiği su götürmez bir gerçek. Bunun için şık bir kıyafet ve saç modelinin yanında tırnaklarınıza da o geceye özel bir güzellik...
  5. Mübarek Üç Aylar Yarın Başlıyor !

Mübarek Üç Aylar Yarın Başlıyor !

Müslümanlar için büyük önem arz eden ,üç aylar olarak bilinen Recep, Şaban ve Ramazan ayı başlangıcı 20 Nisan 2015'tir.Üç aylar pazartesi günü başlayacaktır. Regaip, Miraç ve Berat kandilleri ile Kadir Gecesi'ni içinde barındıran "üç aylar", 19 Temmuz Pazar günü tamamlanacak. Üç ayların müjdecisi Regaip Kandili dolayısıyla 23 Nisan Perşembe günü Diyanet İşleri Başkanlığınca...

Sayfayı Paylaş