gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yarım baş ağrısı için okunacak dua

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yarım baş ağrısı için okunacak dua nedir biliyorsanız bana Yarım baş ağrısı için okunacak duayı yazın arkadaşlarım.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Forumumuzda bulunan Migren İçin Dua adlı konumuzu inceleyebilirsiniz :)

Yarım baş ağrısı için okunacak dua konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nazar İçin Okunacak Dua

Nazar İçin Okunacak Dua

nazar için okunacak dua dua nazar için okunacak dualar nazar duası, nedir, nasıl okunmalıdır, nazarlık, nazara karşı okunacak dua için yazımıza buyrun arkadaşlar. ben nazara çok inanırım. babanem nazar dağları bile devirir inan kızım derdi hep. peki naza için hangi dua okunmalıdır ? Nazar için ne okumalı? Hz.Peygamber (s.a.v) bu şekilde söylerdi. Nazar değmemesi için çocuklara...
  2. diş ağrısı için dua

diş ağrısı için dua

diş ağrısı için dua var mı kızlar ya da dua varsa bilen var mı kızlar :S
  3. baş ağrısı için okuyabileceğim bir dua var mı ölüyorum

baş ağrısı için okuyabileceğim bir dua var mı ölüyorum

Migrenim var ve başımın ağrısından ölüyorum kızlar. İlaçlarımı da içtim ama bana mısın demedi, bu ağrı için okuyabileceğim bir dua var mı yazsanız.. :(
  4. Yenidoğan Bebekler İçin Okunacak Dua

Yenidoğan Bebekler İçin Okunacak Dua

ağlayan bebek için okunacak dua, bebeğin uyuması için okunacak dua, bebek için okunacak dualar Yeni bebeği olan çiftler iyi bilir ki bebekler doğduktan sonra sık sık ağlar ve uykuları da düzensiz olur. Sürekli ağlayan bebeklerin rahat bir şekil de uyumasını sağlamak için aşağıda ki duaları okuyarak bebeğinizin rahat bir şekil de uyamasını inşALLAH sağlayabilirsiniz. Bu sure temiz bir...
  5. Baş ağrısı için ne yapmalı baş ağrısı için dua varmı?

Baş ağrısı için ne yapmalı baş ağrısı için dua varmı?

Sual: Tıbbi bir çare bulamayan bir kimse, baş ağrısını önlemek için ne yapması gerekir? CEVAP Başka doktorlara da gitmelidir. Bazı gıdaların da baş ağrısına iyi geldiği bilinmektedir: 1- Meyve sebzeler Çörek otu ekmekle yenirse baş ağrısını dindirir. Badem, haşhaş tohumu, nane, biberiye, çikolata, elma yemek baş ağrısına iyi gelir. Karabiber tarçınla içilirse baş ağrısını giderir. Tere...

Sayfayı Paylaş