gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Yarım Kalanlara Rağmen..

Konu, 'Çöplük' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Son düzenleme: 25 Şubat 2009
Yarım Kalanlara Rağmen.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. düşük yapıp yeniden hamile kalanlar yardım istiyorum..

düşük yapıp yeniden hamile kalanlar yardım istiyorum..

bayanlar 18 şubatta düşük yaptım.benim merak ettigim bi dahaki gebeligimde hemen progestanamı başlayacam düşük yapanların yardımlarınızı bekliyorum.
  2. hamile kalmak istiyorum hamile kalanlar yardım lütfen

hamile kalmak istiyorum hamile kalanlar yardım lütfen

merhaba arkadaşlar ben de aranıza yeni katıldım 29 yaşındayım 1 bçuk yıldır ewliyim son 5 aydır korunmuoruz yani eşim korunmuyor.ama henüz bi gelişme yok doktora gittik eşim de ben de ama sonuçlar gayet ii çıktı.hatta doktor sizin mutlaka olur dedi ama gene yok bişi...sabırsız davranmak istemiorum ama merak etmior diilim.bu arada bnm prolaktin 20.7 çıktı.normla değerler 1.39 ile 19.40 mış ama...
  3. Kürtaj olup tekrar hamile kalanlar yardım lütfen

Kürtaj olup tekrar hamile kalanlar yardım lütfen

Arkadaşlar birşey sormak istiyorum.3 ay önce kürtaj oldum bebeğimi kaybettm.bu ay sol kasigimda bi batma oluyor canini acitiyor bi halsizlik var üzerimde acaba hamilemiyim adet olmama bir hafta var kasigimda batma hic olmazdi acaba başka birşey mi var anlayamadım yardimci olurmusunuz...
  4. Pko olup hamile kalanlar yardım edin bana hamiş olmak istiyorum

Pko olup hamile kalanlar yardım edin bana hamiş olmak istiyorum

Merhaba hanımlar vakit ayırıp okursanız cok sevinirim. Eşimle 3 aydır korunmayı bıraktık ve doktora gidiyordum. Önce pko var dedi sonra adetten sonra gel dedi gittim iki yumurta gördü çok iyi dedi... İlişkiye gir ertesi gün gel diye tarih verdi gittim. Bu defa yine muayene de cok güzel yumurtaların catlamış cok doğru zamanda girmişsin dedi sıvı da var dedi. Bana progestan fitil b1 b2 vitamin...
  5. sürtünmeyle hamile kalanlar yardım acaba hamile miyim?

sürtünmeyle hamile kalanlar yardım acaba hamile miyim?

Meb. Ekim 2 de adet oldum ve 12 ekimde sevgilimle sürtünme yoluyuyla birşeyler yaşadık boşalma ve vagina ya girme olmadi ama icim icimi yiyor acaba hamile miyim?

Sayfayı Paylaş