gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Yarım Kilo "Aşk" Bakkal Amca...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

bakkal amca oyunu

Yaşım gelmiş amca.
    Artık adam akıllı bi aşka ihtiyacım varmış benim..

Annem dedi.
    'git bakkal amcandan yarım kilo aşk al gel' dedi.
    Sende bir kilo aşk varmı bakkal amca?
    Annem ekledi;
    'yanmamış ama iyi pişmiş olsun,
    içinde katkı maddesi olmasın,
    küflenmişinden verirse şikayet edeceğimizi söyle,
    dolapta ne kadar süre kalırmış, iyice öğren,
    sıcakta bozulursa işime yaramaz de bakkal amcana...'
    Bana özellikleri bunlardan olan yarım kilo aşk verir misin bakkal amca?
    Sonradan, çok çikolata yemiş gibi, midemin ağrımasını istemiyorum ama.
    Gözlerimden, ekşi bi sakız çiğnerkenki gibi yaş dökülmesini istemiyorum.
    Ben susmak, susturulmak istemiyorum bakkal amca..
    Annem çok düşkündür bana..
    Midem ağrıdığında; 'gene mi aşık oldun sen?' yada 'kızım o kadar çikolata yenir mi yahu?' der hep..
    Annem nerden biliyor benim aşık olduğumu,
    Dökülen yaşlar anlaşılmasın diye sakız çiğnediğimi nerden biliyor bakkal amca?
    Neyse çok uzattım.
    Bana kolay kolay bozulmayanından yarım kilo 'AşK' bakkal amca.

Yarım Kilo "Aşk" Bakkal Amca... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bakkal

Bakkal

Sırlara vakıf, kişinin maddi durumunu bilen kimseye, Bakkalın verdiklerine karşılık para almaması iyilik görmeye, Bakkalın insanı dikkatle dinlemesi ya da söylenenleri not olması devlet adına bilgi toplayan birine, Bakkal bazen peşin para ile yapılacak kkarlı ticarete ya da satın alınacak mala delalet eder.Çok dürüst bir kişiliğe sahip olduğunuza ve kimsenin hakkına göz dikmediğinize...
  2. kopmalık bu bakkal amca

kopmalık bu bakkal amca

-abi bu şekerler ne kadar + elindekiler 25 cebindekiler 50 kuruş - yemedinmi abi 5 karton parlement versene + dur arkadan aliim - tabi tabi + bak şu alt taraftaki şekerler daha tatlı onlardan da (ç)al - yine mi yemedi çabuk bırak o şekeri +hangi şekeri elindeki şekeri +hee bende cebimdekileri söylüyosun sandım Evladım çabuk bırak o şekeri yerine -Hangi şeker? Ne şekeri Yemezler...
  3. Yiyeceğiz ama kilo almayacağız

Yiyeceğiz ama kilo almayacağız

Araştırma gerçekten çok ilginç ve ilgi alanımıza giriyor dahada gelişirse yiyerek zayıflarız bile belki kızlar :D ABD’li uzmanlar vücutta kilo denetleyicisi olarak çalışan ve yemek yenildiği halde zayıf kalmayı sağlayan bir enzim buldu.California Üniversitesi’nden bilim insanlarının yaptığı araştırmada farelerin ve insanların bağırsaklarında MGAT2 adı verilen enzim bulundu. MGAT2 isimli...
  4. Ama belki yarın

Ama belki yarın

Zamanı sıfırlıyacağım hayatımda yarın Herşeye yeniden başlayacağım... İlk kez GÜNAYDIN diyeceğim gökyüzüne İlk soluğumu alacağım yarın; ama şimdi değil yarın... Yarın başlangıcı olucak hayatımın Gözlerimi açıp MERHABA diyeceğim hayata Bende varım artık,ölümüne sevgi yarışında... İlk kez göreceğim annemi yarın Sarılacağım ona,sevgimi haykıracağım; ama şimdi değil yarın... Yarın umutlarım...
  5. Saçma ama yardım bekliyorum

Saçma ama yardım bekliyorum

Merhabalar ben 10 aylık bir mesele hakkında fikir almak istedim. Sıradan internet olayı ama sevdim. İnternette tanıştık 10 ay önce. Msn face telefon vs.. Yüzyüze gelmedik bile ama dert ortağım gibi olmuştu. Sonu yok, hazır değilim gibi sözleri vardı. Bana hayatımda bir kadın olursa o sen olacaksın dedi 20 gün sonra face de gördüm ilişkisi var ve berbat oldum. İnternet arkadaşlgı ilk başıma...

Sayfayı Paylaş