gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Yarım yamalak Tuqce_

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

Evetttttt size bi itiraf geçenlerde annemle dışarı çıktık ve yeni aldığım ayakkabıları giydim evden çıkmadan öncede yeni aldığım ojelerin rengini denemek için sol ayağıma sürdüm.Evden çıkmadan önce aseton aradım bulamadım ayakkabı kapalı olduğu içinde sorun olmaz diye düşündüm.Amaaaa :uhu: Ayakkabı çok sıkınca terlik aldık ve ben ayağıma çorap giymemiştim eve gelene kadar canım çıktı. Bi ayağım ojeli diğeri ojesiz bi bayanın başına gelicek en kötü durumlardan biri emin olun kızlarr .O günü hiç unutmam rezil bi gündü :zonked::)

ßeLeN bunu beğendi.
  2. ^hilal^

^hilal^ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    Geçmiş olsun canım.... hahaha

Young bride bunu beğendi.
  3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Komedisin sen ya :D iyiki karşılaşmadık valla tatlım kesin bişe derdim ben tutamazdım:D hahaha

FairyTale ve Young bride bunu beğendi.
  4. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    At walla çok kötüyüdü ya ben öyle birini görseydim gülmekten yerleri süprürdüm ama kendim olunca :)

ßeLeN bunu beğendi.
  5. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Canım ya kıyamam insanlık hali işte :)

6. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    insalık hali iştee :D:D:D:D

7. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48
    :meri::huhe:

Yarım yamalak Tuqce_ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yarım yamalak İngilizce mektup...

Yarım yamalak İngilizce mektup...

Eleman ingilizceyi sökmüş hahaha HELLO!CAN FRIENDIM.MY ABUZITTIN.. HOW ARE YOU FRIENDIM.ÇOLUK ÇHILDREN HOW.BEST'TIR INSALLAH. MY'A QUESTION SORARSAN BEST'IM ALLAH'A SÜKÜR.WORLD ISTE YUVARLANIP GOING'IM. MY MOTHER WHAT YAPING.KEYFI BEATIUFUL'DUR INSALLAH.EPEYDIR MY MOTHER'LE NO SPEAKING.EGER MY MOTHER'I SEE ÇOK SELAM SONG. LA FRIENDIM MY FATHER WHAT YAPING.GINE COFFEEHANEYEGOING MI? HE...
  2. Evim evimm Tuqce_ nin evii

Evim evimm Tuqce_ nin evii

:dp178::dp178::dil::fırtına::huhe::hula::deli::muz::6::yakala::date::f040::f040::f040::raila::raila:hahaha:laugh::A:puhas::kartanesi:, Satırlarıma tüm gülümsemeleri kullanarak başladım.Bunların bi nedeni var elbet çokkk mutluyum bugün hemdee çokk.:D:D Dün evim tutuldu çünkü :D:D Güzel evim canım evim çünkü benim evim:D:D O kadaaa mutluym okaa mutluyum mutluluktan...
  3. Tuqce_ nin davetiyesi beraber seçelim

Tuqce_ nin davetiyesi beraber seçelim

davetiye modelleri, sözleri, örnekleri, yazıları, çeşitleri burada arkadaşlar Çook kıymetli melekler, Bugün sizin yardımınıza ihtiyacım var davetiye seçmem gerekli acil hemde ve davetiye sözü beğendiklerim burda sizde beğendiğiniz modelleri gösterin bana sözde yazın yada benim beğendiklerimden birini söyleyen çoğunluk ne olursa onu yapacağım şimdiden teşekürlerimi sunuyorum Saygı ve...
  4. Yardım

Yardım

Kızlar yardım annisler hamisler 1.5yasinda bebeğim var bugün hamile olduğumu öğrendim oğlum emiyor yardım ya memeden nasıl kesebilirim
  5. Yardım

Yardım

Moralim çok bozuk hamileyim ikinci bir çocuğuma seviniyorum fakat 1.5yasindaki oğlumu memeden kestim psikolojim bozuldu o her meme istediğinde içim acıyor kendimi suçluyorum

Sayfayı Paylaş