gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Yarın 16 Milyon Öğrenci Karne Alacak!

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

karne alınma tarihi, 24 ocak karneler alınıyor, 2014 yarıyıl tatili
    Sevgili melekler, bir öğretim yılının daha yarısını bitirmiş bulunuyoruz. Yarın 16 milyon öğrenci karne alacak. Okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lisedeki yaklaşık 16 milyon öğrenci yarın karne heyecanı yaşayacak...

karne.jpg

Yarın 16 Milyon Öğrenci Karne Alacak! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yarım milyon dolarlık elbiseler

Yarım milyon dolarlık elbiseler

Tokyo'da düzenlenen bir defilede, servet değerindeki elbiseler görücüye çıktı. Altınlarla süslü elbiselerin fiyatı 579 bin dolara kadar çıkıyor. Japonya'nın başkenti Tokyo, ilginç bir defileye ev sahipliği yaptıyor. Bunka Moda Okulu öğrencilerinin tasarladığı kıyafetler, inanılmaz fiyatlara alıcı bekliyor. Örneğin öğrencilerin tasarladığı bir erkek ceketinde tam 689 adet altın para...
  2. 5 milyon doları kim alacak?

5 milyon doları kim alacak?

13 yıl boyunca hippi kılığında farklı bir kimlikle saklanan 250 bin kişinin katili Sırp Kasap Radovan Karadziç’in ABD tarafından başına ödül olarak konulan 5 milyon doları kimin alacağı merak konusu oldu. Sırbistan’ın başkenti Belgrad’da bir belediye otobüsünde başına çuval geçirilerek yakalanan savaş suçlusu Radovan Karadziç’in (63) ABD tarafından başına ödül olarak konulan 5 milyon...
  3. Yarım Milyonunuz Var mı?

Yarım Milyonunuz Var mı?

Birgün Müslüman memleketlerinden birinde (Mısır'da) bağımsızlık davası için çalışan liderlerden biri, Mustafa Kemal'i görmeye gelmişti. Kendisine: -"Bizim hareketin de başına geçmek istemez misiniz?" diye sordu. Olabilecek şey değildi ama insan yoklamalarını pek seven Mustafa Kemal: -"Yarım milyonunuz bu uğurda ölür mü?" diye sordu. Adamcağız yüzüne bakakaldı....
  4. 15 milyon öğrenci bugün karne alacak

15 milyon öğrenci bugün karne alacak

Yaklaşık 15 milyon öğrenci ve 600 bine yakın öğretmen bugün yarıyıl tatiline çıkıyor. İlköğretim ve ortaöğretim okullarındaki yaklaşık 15 milyon öğrenci ve 600 bine yakın öğretmen, yarıyıl tatiline hazırlanıyor. 2008-2009 eğitim-öğretim yılının ilk dönemi, bugün sona erecek. Örgün eğitim kurumlarında öğrenim gören öğrenciler, ilk yarıyıldaki çalışmalarının karşılığı olan karnelerini alacak...
  5. Dikkat!! yarın karne alınamayabilir

Dikkat!! yarın karne alınamayabilir

Heyecanlı heyecanlı bekliyorsunuz ama sıkıntı bildiğiniz gibi değil!!! Eğitim- İş Sendikası Konya Şube Başkanı Veli Demir, sömestr tatili nedeniyle yarın ilk ve orta dereceli okullarda karne dağıtılacağını, karnelerin Milli Eğitim Bakanlığı’nın resmi internet sitesindeki ‘e-okul’ adlı bölüm kanalıyla hazırlandığını fakat iki gündür sisteme giriş yapılamadığını belirtti. Demir, birçok...

Sayfayı Paylaş