gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Yarın 2012 2013 Eğitim Öğretim Yılı Okul Öncesi ve 1.Sınıflar İçin Başlıyor

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2012 2013 eğitim öğretim yılı okullar açılıyor 2012

Sevgili melekler, 2012 2013 eğitim öğretim yılı yarın tüm yurt genelinde okul öncesi ve İlkokul 1. sınıflar için başlıyor. Meleklermekani.com ailesi olarak tüm öğrencilerimize başarılı ve sağlıklı bir yıl diliyor, haberin detaylarına geçiyoruz...

İlkokul 1. sınıfa yeni kayıt yaptıran öğrenciler ve okul öncesi eğitime başlayacak öğrenciler, 2012-2013 eğitim öğretim yılına yarın başlayacak. İlköğretime yeni başlayacak öğrencilere uygulanacak programda öğrencilerin keyif alacakları sınıf için oyunlar düzenlenecek, boyama ve çizme etkinlikleri ile kesme yapıştırma çalışmaları yapılacak.

Geçen yıldan farklı olarak öğrenciler uyum eğitiminin ardından okulların 17 Eylül Pazartesi günü açılmasıyla hazırlık eğitimine de tabi tutulacaklar.

Yarın 2012 2013 Eğitim Öğretim Yılı Okul Öncesi ve 1.Sınıflar İçin Başlıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Okul öncesi eğitim ve önemi

Okul öncesi eğitim ve önemi

okul öncesi eğitimin önemi ve gerekliliği okul öncesi eğitimin gerekliliği erken çocukluk eğitiminin öncesinde okuma yazma çalışmalarının önemi anasınıfının Okul öncesi eğitimi, 0-72 ay grubundaki çocukların gelişim düzeylerine ve bireysel özelliklerine uygun, zengin uyarıcı çevre imkanları sağlayan, onların bedensel, zihinsel, duygusal ve sosyal yönden gelişmelerini destekleyen, kendilerini...
  2. okul öncesi eğitim ve önemi

okul öncesi eğitim ve önemi

okul öncesi eğitimin önemi makale Okul Öncesi Eğitimi, doğumdan, zorunlu eğitim yaşına kadar, çocukların gelişim özellikleri, bireysel farklılıkları ve yetenekleri göz önüne alınarak, çocukların sağlıklı bir biçimde fiziksel, duygusal, dil, sosyal ve zihinsel yönden gelişimlerini sağlayıcı, olumlu kişilik temellerinin atıldığı, yaratıcı yönlerinin ortaya çıkarıldığı, çocukların kendilerine...
  3. Okullar Ne Zaman Açılacak 2012-2013 yılı eğitim öğretim yılı ne zaman başlıyacak

Okullar Ne Zaman Açılacak 2012-2013 yılı eğitim öğretim yılı ne zaman başlıyacak

Merhaba acaba bu yıl yani 2012 - 2013 eğitim öğretim yılı ne zaman başlıyacak aranızda Okullar Ne Zaman Açılacak 2012-2013 yıllarında bilen var ise lütfen bana yazsın bu sayfadan.
  4. 2012-2013 Öğretim Yılı Okullar Ne Zaman Açılacak ?

2012-2013 Öğretim Yılı Okullar Ne Zaman Açılacak ?

2012 2013 Okulların Açılış Tarihi Okullar Ne Zaman Açılıyor 2012 Sevgili melekler, okulların açılmasına sayılı günler kala hala tatilin rehavetinden çıkamayan ve Okullar Ne Zaman Açılıyor 2012 henüz henüz merak etmeye başlayan genç meleklerimiz ve melek annelerimizde sayın misafirlerimiz için 2012 2013 Okulların Açılış Tarihi bilgisini veriyoruz. Şimdiden derslerinizde başarılar...
  5. 2012-2013 Öğretim Yılında Çocuğumun Kayıt Olacağı Okulu Nasıl Öğreneceğim ?

2012-2013 Öğretim Yılında Çocuğumun Kayıt Olacağı Okulu Nasıl Öğreneceğim ?

2012 Çocuğum Hangi Okula Gidecek Çocuğum Hangi Okula Gidecek Kayıt Olacak 2012-2013 eğitim öğretim yılının başlamasına günler kala okula yeni başlayacak çocuğunuz varsa ve Çocuğum Hangi Okula Gidecek Kayıt Olacak diye merak ediyorsanız, işte 2012-2013 ilköğretim kayıt bilgileri... Milli Eğitim Bakanlığı 2012-2013 İlköğretime yeni başlayacakların kayıtları ilk defa olacaklar...

Sayfayı Paylaş