gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Yarın Boğaziçi Köprüsü Yarım Saat Trafiğe Kapatılacak!

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

boğaz köprüsü, boğaziçi köprüsü, boğaz köprüsü trafiği
    Sevgili melekler, yarın saat 14:00-14:28 tarihleri arasında Boğaziçi Köprüsü trafiğe kapatılacak. Golf efsanesi Tiger Woods Asya'dan Avrupa'ya yapacağı tarihi vuruş için İstanbul'a gelecek. Golf Federasyonu yetkilileri, Boğaziçi Köprüsü bu nedenle yarın saat 14:00 - 14:28 arası trafiğe kapatılacağını bildirdi.

tiger-woods.jpg

Yarın Boğaziçi Köprüsü Yarım Saat Trafiğe Kapatılacak! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Boğaziçi köprüsü bakıma giriyor

Boğaziçi köprüsü bakıma giriyor

Boğaziçi köprüsü deprem bakımına alınıyor. Bu nedenle yaklaşık bir ay süreyle trafiğe belli saatlerde kapalı olacak. Boğaziçi Köprüsü yaklaşım viyadüklerinde 9 Ekim ile 30 Aralık tarihleri arasında depreme karşı güçlendirme çalışmaları yapılacak. Karayolları 17. Bölge Müdür Yardımcısı Mehmet Çetin, yaptığı yazılı açıklamada, ''İstanbul'daki Büyük Açıklıklı Köprülerin Sismik Takviyesi...
  2. Yardım :(

Yardım :(

Kızlar eşim inancı farklı mayıs ta 2 sne olucak evleneli ama kafama şu takıldı yarın bir gün çocuğumuz oldugunda nolucak .eşimle konuşamadım hiç içimde dert ya bi yardım lütfn :(
  3. Yarın İstanbul'da Bazı Yollar Trafiğe Kapatılacak!

Yarın İstanbul'da Bazı Yollar Trafiğe Kapatılacak!

istanbul yol durumu istanbul trafik durumu Sevgili melekler, yarın düzenlenecek olan "İBB Başkanlık Kupası Atletizm Yarışları" sebebiyle İstanbul'da bazı yollar trafiğe kapatılacak. Konuyla ilgili açıklamalar şöyle... İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Fevzipaşa Caddesi, yarın saat 07.00'dan etkinlik bitimine kadar Edirnekapı-Şehzadebaşı Camisi arasında her iki...
  4. Yardım

Yardım

Kızlar yardım annisler hamisler 1.5yasinda bebeğim var bugün hamile olduğumu öğrendim oğlum emiyor yardım ya memeden nasıl kesebilirim
  5. Yardım

Yardım

Moralim çok bozuk hamileyim ikinci bir çocuğuma seviniyorum fakat 1.5yasindaki oğlumu memeden kestim psikolojim bozuldu o her meme istediğinde içim acıyor kendimi suçluyorum

Sayfayı Paylaş