gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yarın günlerden cuma ise, dünden önceki gün hangisi olur?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bir arkadaşım bana " yarın günlerden cuma ise, dünden önceki gün hangisi olur? " diye bir soru sordu, halen düşünüyorum ama cevabı bulamadım yardımmmmm.

2. Editör

Editör Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Bulunduğunuz gün perşembe dün çarşamba dünden önceki gün ise salı ordaki cuma kavramı kafa karıştırmak için kullanılmış efendim.

3. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap salı'dır :)

Yarın günlerden cuma ise, dünden önceki gün hangisi olur? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2007 dini günler

2007 dini günler

Kurban Bayramı : 31 Aralık 2006-1/2/3 Ocak 2007 Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba - 10/11/12/13 Zilhicce 1427 Muharrem : 20 Ocak 2007 Cumartesi - 1 Muharrem 1428 Aşure Günü : 29 Ocak 2007 Pazartesi - 10 Muharrem 1428 Mevlit Kandili : 30/31 Mart 2007 Cuma, Cumartesi - 11/12 Rebiülevvel 1428 Regaip Kandili : 19/20 Temmuz 2007 Perşembe, Cuma - 4/5 Recep 1428 Miraç Kandili : 10/11 Ağustos 2007...
  2. Annelikten önceki son doğum gününü kutladı.

Annelikten önceki son doğum gününü kutladı.

Üç aylık hamile olan Pınar Altuğ 34'üncü yaşını kutladı. Eşi Yağmur Atacan ve yakın dostlarıyla birlikte bir yemek düzenleyen Altuğ'un keyfi yerindeydi. Annelikten önceki son doğum gününü kutlayan başarılı sunucu 3 aylık hamile olmasına rağmen hala formda olan vücuduyla da dikkat çekti. habertürk
  3. 2013 Dini Günler Listesi

2013 Dini Günler Listesi

2013 Dini Günler Listesi istiyorum sizden takvim olarakta verebilirsiniz. Şimdiden tşklerimi iletiyorum.
  4. ssk gün sorgulama isimle

ssk gün sorgulama isimle

Ssk gün toplamlarımı isimle yada tc kimlik numarası ile sorgulamak istiyorum bunu yapabileceğim bir adres bir link var mı arkadaşlarım benim e devlet şifrem yok ama yardımcı olursanız çok ama çok minnettar kalırım. Balakılm işyerim ssk günlerimi eksik mi yatırıyor yoksa tam mı merak ediyorum teşekkürler hepinize :)
  5. Gün İçinde Vazgeçilmeziniz Hangisi?

Gün İçinde Vazgeçilmeziniz Hangisi?

alışkanlıklarımız nelerdir alışkanlık nedir Sevgili melekler, teknoloji aldı başını yürüdü, dur durak bilmiyor. Eskiden cep telefonsuz, bilgisayarsız ne yapıyormuşuz diye düşünmeden edemiyor insan. Şimdi herkesin elinde telefon ve herkes sürekli konuşuyor, mesajlaşıyor. Kısacası cep telefonları, bilgisayarlar vazgeçilmez. Ama hayatımızın parçası tek vazgeçilmezimiz telefonlar değil....

Sayfayı Paylaş