gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

yarınını düşünen Ece

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Akşam Keyfi programında gündelik yaşamından gelecek planlarından bahsedfen Ece Gürsel yarınlarını düşündüğünü söyledi..... KENDİNE YATIRIM YAPIYOR!
    AKŞAM KEYFİ'NE KONUK OLAN ÜNLÜ MANKEN ECE GÜRSEL, ÇARPICI AÇIKLAMALARDA BULUNDU..

Ece Gürsel her şeyden önce işine çok saygı duyduğunu ve şu aralar çok yoğun bir iş temposu olduğunu söyledi. Irkından dolayı kendini biraz şanslı hissettiğini söyleyen ünlü manken, 'İşime saygılıyım ve yaşlandıkça daha da iddialı biri oluyorum. Amerika'ya gidip bir kaç ajansla görüşeceğim. Ben bu mesleği yaşlanana kadar yapmak istiyorum. Ama hayat bu.. Ne olur ne olmaz diye de kendime yatırım yapıyorum. Ekim ayından bu yana sıkı bir eğitim sürecindeyim.' açıklamasını yaptı. Geçmişinde günlüğüne Türkiye'nin en iyi modeli olacağını yazdığını söyleyen Gürsel, daha küçüklüğünde ileride ne olacağını ilginç bir şekilde tahmin ettiğini ve bir çoğunun da olduğunu söyledi..

yarınını düşünen Ece konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düşünen Adam Heykeli

Düşünen Adam Heykeli

düşünen adam heykeli hakkında bilgi düşünen adam heykeli hakkında bilgi rodi roden DÜŞÜNEN ADAM HEYKELİ... Yazan: Taha Akyol RODİN''İN ünlü düşünen adam heykeli... Türkiye''de ilk defa geçen eylülde Sabancı Müzesi''nde sergilenmişti. O zaman yazmak istedim, güncel olaylar izin vermedi. Dün Alem dergisinde Ömer Çelik''in verdiği mülakatı okuyunca "düşünen adam"ı yazmaya karar...
  2. yarınlarımızın sahibi bebek resimleri

yarınlarımızın sahibi bebek resimleri

bebek bebek resimleri resımlerı
  3. Sevgileri yarınlara bıraktınız

Sevgileri yarınlara bıraktınız

"Kalbinizi dolduran duygular kalbinizde kaldı." Yaşamak ve sevmek için hep bilinmeyen bir zamanı bekleriz. Önce diploma almalıyızdır. Sonra iş, güç sahibi olmalıyızdır. Sonra ev, araba ve tüm eşyaları almalıyızdır. Sonra çocukları evlendirmek ve günlük hırslara boğulan hayatlarımızı papatyalar gibi koparıp vazoda yaşatmaya çalışırız. Yaprakları solmuş ve suyu pis kokan o vazo,...
  4. Boyun borcumdur sevdalı yarınlar

Boyun borcumdur sevdalı yarınlar

BOYUN BORCUMDUR SEVDALI YARINLAR Vuslatın uzağında bir sahildesin. Yıldızlı düşler serilmemiş geceye… An, mutluluk kadar uzak. Sağlam kederlere sarılıp yanıyorsun nazende bir ayazda… Yapma diyorum sevinçlerimi utandırma… Dinlemiyorsun. Unut diyorum gecelerce denizde yakamozlanan sevdanı. Nefes almak istiyorum ne olur, kendine gel bırak bu sancılı çarpıntıları. Meltem rüzgarıyla sahile...
  5. yarınlarımıza umutla bakma

yarınlarımıza umutla bakma

yarınlarımıza umutla bakmak

Sayfayı Paylaş