gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

yarınlarımıza umutla bakma

Konu, 'Deneme Odası' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

yarınlarımıza umutla bakmak[​IMG]

yarınlarımıza umutla bakma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yarınlarımızın sahibi bebek resimleri

yarınlarımızın sahibi bebek resimleri

bebek bebek resimleri resımlerı
  2. Sevgileri yarınlara bıraktınız

Sevgileri yarınlara bıraktınız

"Kalbinizi dolduran duygular kalbinizde kaldı." Yaşamak ve sevmek için hep bilinmeyen bir zamanı bekleriz. Önce diploma almalıyızdır. Sonra iş, güç sahibi olmalıyızdır. Sonra ev, araba ve tüm eşyaları almalıyızdır. Sonra çocukları evlendirmek ve günlük hırslara boğulan hayatlarımızı papatyalar gibi koparıp vazoda yaşatmaya çalışırız. Yaprakları solmuş ve suyu pis kokan o vazo,...
  3. Boyun borcumdur sevdalı yarınlar

Boyun borcumdur sevdalı yarınlar

BOYUN BORCUMDUR SEVDALI YARINLAR Vuslatın uzağında bir sahildesin. Yıldızlı düşler serilmemiş geceye… An, mutluluk kadar uzak. Sağlam kederlere sarılıp yanıyorsun nazende bir ayazda… Yapma diyorum sevinçlerimi utandırma… Dinlemiyorsun. Unut diyorum gecelerce denizde yakamozlanan sevdanı. Nefes almak istiyorum ne olur, kendine gel bırak bu sancılı çarpıntıları. Meltem rüzgarıyla sahile...
  4. umut

umut

hayata karsi umudum kalmadi artik,yenildigimi kabul ediyorum ama yapilanlarin birtanesinde hakli olsalar gam yemem.neyse artik hic biseyin önemi yok,artik gözümden yas bile akmiyor hic birsey hissedemiyorum.....hayallerim hayal oldu......

Sayfayı Paylaş