gebe
  1. feryall

feryall Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Yarışıp büyük ödüller kazanmaya ne dersiniz ?

Konu, 'Yemek Tarifleri' kısmında feryall tarafından paylaşıldı.

Tüm hamaratlığınızı göstererek büyük ödüller kazanmaya ve ülkenizi dünyada temsil etmeye ne dersiniz, kendine güvenen tüm bayanları http://www.facebook.com/LGTurkiye?sk=app_175602682513897 adresine bekliyorum.

Yarışıp büyük ödüller kazanmaya ne dersiniz ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. saçım en büyük derdim:)

saçım en büyük derdim:)

melekler saçımı hangi renk yapsam şuan beğendiğim iki renk bu kızalrdaki renkler sizce hangisi uygun olur kumral tenliyim gözlerimde bal rengi:) (açık kahve yaniii) bana fikir verin bu aralar en büyük derdim saçımmmmmm:ang: bunalrdan hangisi olurrr???????????????
  2. derdim büyük

derdim büyük

kızlar benım derdim buyuk benim eşimin 14 yıldır bi arkadası var ve bu arkadas ondan ne isterse istesın benım eşim hayır diyemıyor butun kavgalarımız bu arkadası yuzunden oluyor ve benım esım bunu anlayamıyor ne yapmalıyım bana yardım edin gercekten dayanamıyorum
  3. derdim cok büyük

derdim cok büyük

slm melekler benim derdim babam .biz 2 kardesiz ve annem astim hastasi. biz 1 turlu babami deyisdiremekdik. hep ayni hep annemi asaglar ,kufur,eder. gecenlerde de beni geldi hic 1 sey olmadan behane yapip dövdu .hep yüzüne yapdigi yalnisliklari söylediyim icin .51 yasinda adam hep ayni .onu hic sevmiyom hemde hic. beni dövduyu icin ondan nefret edoym .yuzunu bile görmek istemiyom.allah kimseye...
  4. Tuqc€_nin büyük derdi

Tuqc€_nin büyük derdi

çağla şikel saç rengi çağla şikelin gelinlik modeli şikelin gelinliği şikel gelinlik modeli Canım meleklerim bi konuda yardımınıza ihticaım var.Temmuzda düğünüm var ben daha saçlarım hangi renk olacağına karar vermiş değilim.Saçlarım bugüne kadar hep siyah kullandım siyah lacivert flan siyahdan şaşmadım ama farklı bi renk istiyorum düğünümde kendim esmerim gelinliğimde beyaz olcak bi fikir...
  5. En büyük derdim :)

En büyük derdim :)

Size sormazsam içim rahat etmez ya benim söyle bir sorunum var geceleri erken yatmama ragmen çokkk geç kalkıyorum erken kalktıgım zmanlarda oluyor ama bir türlü kahvaltı yapamıyorum canım hiç istemiyor kahvaltı saatlerim genelde 2 yada 3 de oluyor :utan: sizde böyle sorun varmı yoksa bendemi var anlamadım gitti :S :S :S

Sayfayı Paylaş