gebe
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113

Yarışma yarışma yeni yarışma

Konu, 'Meleklermekanı Yarışmaları' kısmında LALEZAR tarafından paylaşıldı.

Pasicim hani yeni yarışmalarımız, eyleniyoruz biraz kafamızı dağıtıyoruz en azından ... Bir sürü öneri vardı bir tanesini başlat hadi tatlım .. :hey:

melike gunduzalp ve PaSikA bunu beğendi.
  2. uyuzmuyum_neyim:)

uyuzmuyum_neyim:) Banned

Beğenilen Mesajlar:
    687
    Ödül Puanları:
    0
    ben başlatıyorum ,sitenin en.. leri olsun bence 2.önerim en güzel converse ayakkabı yarışması nasıl ama hahaha
    nerden de gelirse bunlar aklıma ,converse manyağıyımya o açıdan galiba sanırsam hahaha

melike gunduzalp ve PaSikA bunu beğendi.
  3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
  4. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    hayırlı uğurlu olsun :D:D

5. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113
    Tşk ler pasicim.... :)

6. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

Tabiki ya dışarıdan olan arkadaşlarıda düşünün misal beni yeni yarışma yapın ki bende izleyim ya :D:D

7. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113
    Pasicim yarışmaları tamamen kestin, şehri doğru bilene rep yarışmasına izin dönüşü başlıcam demiştin ama onuda başlatmadın, vardır belki kendince bir nedinin ama ben her siteye girdiğimde umutla bakıyorum açılmışmı diye, BİLGİNE :)

8. jupiter

jupiter Forum Okuru

evet lalezar a katiliyorum yarisma istiyorummm rep istiyorum :DDD

9. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113

Seni repgöz seniiiiiiiiiiiiiiii hahaha

Yarışma yarışma yeni yarışma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni yarışmamız olsun

Yeni yarışmamız olsun

Arkadaşlar yarışmalara baktımda hepside biribirinden güzel konulardan oluşmuş..Bu defada en güzel bileklik yarışması olabilirmi acepp Malum biz kadınların ilgisini hep incik boncuk takılar çeker:)
  2. Yeni yarışma kader mahkumları

Yeni yarışma kader mahkumları

kader mahkumları, yarışma, yarışması, cezaevi yarışması hakkında merak ettiğiniz bilgiler burada Televizyonculukta son nokta! Sevgili Melek'ler, ekranlara yepyeni bir yarışma daha gelecek ve eminim ki, bu yarışma hepimizin ilgisini çekecek. Çünkü yarışma adından da anlaşıldığı üzere cezaevinde ki hükümlü kişilerin yarışacağı bir yarışma. 'Kader Mahkumları' adlı program Türkiye'nin yeni...
  3. Yeni Yarışma Programı:Çek Bakalım!

Yeni Yarışma Programı:Çek Bakalım!

çek bakalım ödül çek bakalım sunucu cek bakalim sunucu cek bakalim sunucusu sunucusu yeni yarışma programı, çek bakalım, okan bayülgen, hıncal uluç, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Ekranlarımız yeni bir yarışma programıyla şenleniyor! Çek Bakalım adıyla yayınlanacak programda jüri üyeleri Okan Bayülgen ve Hıncal Uluç olacak. Yarışmacıların kendi imkanlarıyla...
  4. Yeni Yarışma Programı "Günüm Şahane"

Yeni Yarışma Programı "Günüm Şahane"

günüm şahane, günüm şahane yarışması, kanaltürk günüm şahane Sevgili melekler, yemek yarışmalarına bir yenisi daha ekleniyor ve Kanaltürk ekranlarında yeni ve çok farklı bir yemek yarışma programı başlıyor. Ev hanımlarının bir araya gelerek yaptıkları gün, televizyonda yarışma programı formatı haline getirildi. “Günüm Şahane” isimli yemek yarışma programının yapımcılığını Buhara...
  5. Yeni Yarışma Fikirleri Bekliyorum Melekler!

Yeni Yarışma Fikirleri Bekliyorum Melekler!

Melekler, siteye biraz hareket gelsin diyorum. Ne dersiniz, eski yarışma geleneğimizi hortlatalım mı? :D:D Sizlerden yarışma fikirleri bekliyorum. Kazananlara repler müessesemizden olacak :D:D Haydi bakalım, beyin fırtınası....:puff:
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş