Yarışmadan Elenen Survivor Nazenin İlk Kez Konuştu

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Yarışmadan Elenen Survivor Nazenin İlk Kez Konuştu
Bu sayfa; Yarışmadan Elenen Survivor Nazenin İlk Kez Konuştu haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, geçtiğimiz gün sms oylamasına Larissa ile birlikte çıkan Nazenin elenmişti hatırlarsınız. İlk defa ünlülerden yapılan elemeyle devam eden yarışmadan ayrılan Nazenin, bakın neler söylemiş...

survivor_nazenin-2d.jpg

Nazenin yaptığı açıklamada, "Olay SMS sürecine geldiğinde eleneceğimi tahmin etmiştim. Ben gazeteciyim zaten olayın arka planındayım. Sadece adımın 4 kere yazıldığını görmek beni üzdü. Irmak'la aramdaki tartışma tam bir tartışma değildi. Başka dünyaların insanıyız. Irmak'ın ufak tefek saldırıları olmuştu ama olgunlukla karşıladım. O tartışmada da onun oyuna gelmiş oldum. Adımı kullanınca dayanamadım. Survivor genelinde mesleği ile hayatta kalma mücadelesini karıştırdığını düşündüm. İsmimi de kullanınca 'şov yapma Irmak' dedim.

Kızlar niye beni yazdığını onlara sormak lazım. Kızlarla bir arada birşeyler yapıldığında diğer kızlar zor durumda kalmasın diye 2-3 gün uzak durdum. 2-3 gün sonra eski hayatıma devam etmek istediğimde o dostlukların yerinde yeller esiyordu. Ben daha çok Larissa'nın beni yazmasından rahatsız oldum. Larissa benden sonra özür diledi. Irmak'ın manipülasyonu ile kaybettiğim bir Bennu aslında kızlarla yaşadığım süreç. 3 kızın 4. kızın adını yazması ironik ve komik bir durum.

Erkeklerin gruplaşması Irmak ve kızların gruplaşmasından dolayı doğdu. Erhan ve ben bu gruplaşmadan uzakta durduk. Erhan'ın kızlarla da iyi diyalogta okurunca olan bana oldu. Survivor Adası'nda bir lider vardı o da Ümit Karan'dır. Hayatımında tanıdığım en akıllı, en temiz kalpli ve en şeker insanlardan biri. Genel anlamda pişman olduğum birşey olmadı. Adadan üzgün bir şekilde ayrılan birisine veda etmek için ayağa kalkmayan birisine 'şov yapma' dediğim için ilk başta pişmanlık duymuştum ama şimdi pişman değilim. Duygu, hakikatten nesli tükenmiş bir karakter. Duygu, duygularını farklı insanlarla ve farklı olaylar için manipüle etmek adına çok iyi kullanan bir kız" dedi.

Geri