gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Yarışmadan Elenen Survivor Nazenin İlk Kez Konuştu

Konu, 'Tv Yarışmaları ve Programlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; Yarışmadan Elenen Survivor Nazenin İlk Kez Konuştu haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, geçtiğimiz gün sms oylamasına Larissa ile birlikte çıkan Nazenin elenmişti hatırlarsınız. İlk defa ünlülerden yapılan elemeyle devam eden yarışmadan ayrılan Nazenin, bakın neler söylemiş...

Nazenin yaptığı açıklamada, "Olay SMS sürecine geldiğinde eleneceğimi tahmin etmiştim. Ben gazeteciyim zaten olayın arka planındayım. Sadece adımın 4 kere yazıldığını görmek beni üzdü. Irmak'la aramdaki tartışma tam bir tartışma değildi. Başka dünyaların insanıyız. Irmak'ın ufak tefek saldırıları olmuştu ama olgunlukla karşıladım. O tartışmada da onun oyuna gelmiş oldum. Adımı kullanınca dayanamadım. Survivor genelinde mesleği ile hayatta kalma mücadelesini karıştırdığını düşündüm. İsmimi de kullanınca 'şov yapma Irmak' dedim.

Kızlar niye beni yazdığını onlara sormak lazım. Kızlarla bir arada birşeyler yapıldığında diğer kızlar zor durumda kalmasın diye 2-3 gün uzak durdum. 2-3 gün sonra eski hayatıma devam etmek istediğimde o dostlukların yerinde yeller esiyordu. Ben daha çok Larissa'nın beni yazmasından rahatsız oldum. Larissa benden sonra özür diledi. Irmak'ın manipülasyonu ile kaybettiğim bir Bennu aslında kızlarla yaşadığım süreç. 3 kızın 4. kızın adını yazması ironik ve komik bir durum.

Erkeklerin gruplaşması Irmak ve kızların gruplaşmasından dolayı doğdu. Erhan ve ben bu gruplaşmadan uzakta durduk. Erhan'ın kızlarla da iyi diyalogta okurunca olan bana oldu. Survivor Adası'nda bir lider vardı o da Ümit Karan'dır. Hayatımında tanıdığım en akıllı, en temiz kalpli ve en şeker insanlardan biri. Genel anlamda pişman olduğum birşey olmadı. Adadan üzgün bir şekilde ayrılan birisine veda etmek için ayağa kalkmayan birisine 'şov yapma' dediğim için ilk başta pişmanlık duymuştum ama şimdi pişman değilim. Duygu, hakikatten nesli tükenmiş bir karakter. Duygu, duygularını farklı insanlarla ve farklı olaylar için manipüle etmek adına çok iyi kullanan bir kız" dedi.

Yarışmadan Elenen Survivor Nazenin İlk Kez Konuştu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Survivor Erhan Elendikten Sonra İlk Kez Konuştu

Survivor Erhan Elendikten Sonra İlk Kez Konuştu

survivor erhanın açıklaması survivor erhan konuştu survivor erhan elendi Sevgili melekler, bildiğiniz üzere bu hafta pazartesi gecesi ada konseyinde smss kalan iki ünlü isimden Erhan Survivor adasına veda etmişti. Elendikten sonra ilk kez açıklama yapan Erhan bakın neler söyledi.. Survivor'dan son elenen isim olan Ünlüler grubundan Erhan, adadaki yaşadıklarından pişman olmadığını ve tam...
  2. Survivor Yapımcısı Irmak Atuk Hakkında İlk Kez Konuştu!

Survivor Yapımcısı Irmak Atuk Hakkında İlk Kez Konuştu!

survivor 2013 survivor ırmak atuk ırmak atuk haberleri Sevgili melekler, geçtiğimiz gün basında çıkan ve bizim de sizlerle paylaştığımız Irmak Atuk-Esat Yontunç (Survivor yapımcısı) ilşkisi iddiasını Esat Yontunç yalanladı. İşte detaylar.. Acun Medya Genel Koordinatörü Esat Yontunç'un, şu an “Survivor'da” Ünlüler Takımı'nda yarışan Irmak Atuk ile aşk yaşadığı iddia edilmişti. Survivor...
  3. Survivor Duygu Elendikten Sonra İlk Kez Konuştu

Survivor Duygu Elendikten Sonra İlk Kez Konuştu

survivor duygu survivor duygu çetinkaya duygu çetinkaya Sevgili melekler, geçtiğimiz gün Murat'la çıktığı smste kaybeden ve adadan elenen isim olan Duygu, elendikten sonra ilk kez konuştu ve bazı açıklamalar yaptı.. İşte Survivor Duygu’nun acun.com’a yaptığı o açıklamalar: *Murat'la SMS'e kalmayı ben istedim. Murat'ı seçtim çünkü takımda en zayıf halka ben kalmıştım. Hiç gücüm yoktu....
  4. Survivor Duygu Nazenin Tokuşoğlu'na Konuştu!

Survivor Duygu Nazenin Tokuşoğlu'na Konuştu!

survivor duygu survivor duygu haberleri duygu çetinkaya Sevgili melekler, Survivor 2013 yarışmasının olay ismi Duygu Çetinkaya, yine aynı yarışmadan elenen gazeteci Nazenin Tokuşoğlu'na bir röportaj verdi. İşte o röportajı bu sayfamızda sizlerle paylaşıyoruz... 1986 doğumlusun, asker çocuğusun. Kendimden bilirim, “Nerelisin” sorusuna cevap veremem. Sana da oluyor mu? Olmaz mı?...
  5. Survivor Irmak Elendikten Sonra İlk Kez Konuştu

Survivor Irmak Elendikten Sonra İlk Kez Konuştu

survivor 2013 ünlüler survivor ünlüler ırmak survivor ırmak Survivor 2013 ünlüler takımın da yarışan ve adadan en son elenen isim Irmak oldu. Adada tek bayan kalan ve son olarak bayan olduğu için elendiğini açıklayan Irmak bakın daha ne gibi açıklamalarda bulundu; Survivor Ünlüler Gönüllüler'de bu hafta elenen Irmak Atuk neden elendiğini anlattı. Cengiz ile SMS'e kaldıktan sonra...

Sayfayı Paylaş