gebe
 1. BEYZA21

  BEYZA21 Administrator Yetkili Kişi

  Kayıt:
  21 Aralık 2011
  Mesajlar:
  13.871
  Beğenilen Mesajlar:
  1.834
  Ödül Puanları:
  113

  Yarovdal – RU 486 Düşük Hapı Kürtaj Hapı ve Misoprostol

  Konu, 'Gebelik' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

  yarovdal nedir,yarovdal nasıl kullanılır,yarovdal düşük yaptırırmı,yarovdal kullananlar,yarovdal hakkında bilgiler


  y.jpg  Kürtaj Düşük Hapı, Yarovdal, RU 486, Cytotec, Migegyn, Mifeprex, Arthrotec, Oxaprost, Cyprostol, Mibetec, Prostokos ve Misotrol içeren mifepriston ve Misoprostol içeren ilaçlardır.
  Yarovdal – RU 486 düşük hapının uygulaması gelişi güzel reçetelendirilmediği bilmenizi isteriz..
  Öncelikle ilacı kullanacak olan kişinin sağlık durumunun buna uygun olması gerekmektedir. Sonucta insan sağlığı söz konusu ve bu konuda mümkün olduğunca hassas ve mantıklı hareket edilmelidir.


  Bu nedenle rutin sağlık kontrolu eksiksiz bir şekilde olması gerekmektedir.
  NOT: Yarovdal LLN Likarstva – ve Lentonil LLN (ov1-ru486) farklı gebelik süreçleri için reçetelendirilen gebelik düşük uygulaması ilaçlarıdır.
  Yarovdal – RU 486 grubu ilaçlar istenmeyen gebelikleri sonlandırabilmek amacıyla ilacı talep eden kişilere yasal prosedurler dahilinde temin edilmektedir..
  Yarovdal – RU 486 düşük uygulaması Likartsvalari garizantal optimil etkin madde içerikli abort ilaçlarıdır. İlacın üretilme amacı herhangi bir sağlık kuruluşuna veya hekime başvurmadan (kürtaj) gebe kişinin kendi başına istenmeyen mevcut gebeligi pratik, güvenli ve sağlıklı bir şekilde sonlandırabilmesi içindir.
  Likarstva Lentonil LLN (Yarovdal) Rusya, Ukrayna ve kuzey Avrupa ülkelerindeki Bakanlık onaylı kliniklerde uzman kişilerce üretilmektedir. Likarstva’nin düşük uygulaması başarı istatistiği %97’dir.
  RST; 3-9 haftalık, 9-14 haftalık ve 14-19 haftalık gebelikler (farklı sürecteki gebelikler) için Avrupa Birligi Sağlık Komisyonu izinli hekimlerince reçetelendirilebilmektedirler.
  Likarstva düşük uygulaması sonrası geçici mide bulantıları haric hiçbir yan etki içermemektedir.
  DÜŞÜK İLACI KULLANIMI


  ilaç kutusunda 6 adet lentonil kapsül hap bulunmaktadır…. Bu kapsüllerin 1’i beyaz diğer 5’i ise sarı renkli likarstvalardır..
  Düşük uygulamasının yapılacağı ilk gün beyaz renkli kapsül kullanılır. ilaç alındıktan sonra 4 saat içerisnde uygulama başlar ve son bulur. ilacı aldıktan sonra ilk 1 saat içerisinde çok az miktarda’da olsa kanama görülmektedir. (regl’e benzer)
  Bu kanama uygulamanın başladığının en büyük göstergesidir. Daha sonra ilacın etkin madde optimilleri cenini içerde parcalayarak vajinal akıntı yoluyla dışarı atılmasını sağlamaktadır…
  Düsük esnasında herhangi bir ağrı veya sancı hissetmezsiniz. Çünkü makatlarınız tamamen uyusmus halde olacaktır. 4’üncü saatin sonuna doğru vajinal akıntı son bulur. ve uygulama sorunsuz ve rahat bir sekilde sonlandırılmış olur…
  Diğer 5 sarı lentonil kapsul ise düşük uygulamasından sonraki günler içindir. Nedeni ise içerde herhangi bir parça(istenmeyen materyal) kalmasını önlemektir. Bu sayede tekrar herhangi bir sağlık kuruluşuna başvurmanıza gerek kalmamaktadır. ilaçlari günde bir adet olmak üzere kesinlikle aksatmadan 5 gün boyunca kullanmalısınız.
  ilaç mevcut gebeliği lentonil optimil içerikli beyaz OVV tablet sayesinde gercekleştirmektedir.
  ilaç kutusunda 1 adet beyaz kapsul bulunmaktadır.. ilaç kullanımı esnasında yatay vaziyette olmalısınız. Çünkü OVV kapsul alindiktan hemen sonra stabil adet kanamasina benzer bir vajinal akıntı oluşumu farkedeceksiniz.
  İlacın etkin madde optimilleri ilk olarak genital bölgenin ve makat uzuvlarının uyusmasını saglayıp düşük uygulaması esnasında herhangi bir acı hissetmenize engel olmaktadır.
  Regl’e benzer söz konusu kanama ara ara ve az miktarda yaklaşık 10 dakika boyunca devam edecektir. Bu aşamadan hemen sonra cenin parcalar halinde vajinal akinti yoluyla dışarı atılmaktadır. İlacı kullandıktan sonra yaklasık 2 saat boyunca yatay vaziyetteki pozisyonunuzu kesinlikle değistirmemelisiniz. ikinci saatten hemen sonra vajinal akıntıda azalma görülecektir.
  Dördüncü saatin sonuna dogru ise vajinal akıntı tamamen kesilecektir. Çünkü cenin ve istenmeyen genoid materyaller ilacın etkin madde optimilleri ile beraber keseyi terk edeceklerdir.
  Diğer 5 sarı kapsul ise yukarpda size açıklamıs olduğumuz gibi düşük uygulaması sonrası herhangi yabancı bir materyalin içerde kalmasını önlemek içindir. Bu tabletler düşük uygulamasından sonraki 5 gün boyunca aksatılmadan tamamı kullanılmalıdır.

   
 2. selin3434

  selin3434 Forum Okuru

  merhabalar sevgili okurlar cytotec düşük ilacı elimde mevcut ihtiyacı olan burda zaten yoksa ne işimiz var türlü numaralar ile insanları kandırmakta hiç hoş değil isteyen güvenir istemeyen güvenmez ancak mesleğim gereği ihtiyacı olana ürünü temin ederim ve gereken ne işlem var ise yardımcı olurum arkadaşların bilgisine ilaç ile ilgili tüm kullanım koşuları ve detaylarını anlatırım yardımcı olurum whatsapp sms veya cep no ile ulaşmak isteyen arkadaşlarım e-mail
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 14 Kasım 2015
 3. ozgur_1

  ozgur_1 Forum Okuru

  bana yardım edebilirmisin
   
 4. ozgur_1

  ozgur_1 Forum Okuru

  bana yardım edebilirmisin
   
 5. İlayda Gürel

  İlayda Gürel Forum Okuru

  Bana ulaşmanızı istiyorum
   
 6. BEYZA21

  BEYZA21 Administrator Yetkili Kişi

  Kayıt:
  21 Aralık 2011
  Mesajlar:
  13.871
  Beğenilen Mesajlar:
  1.834
  Ödül Puanları:
  113
  Bu konuda size yardımcı olamayız.Bilgilendirme amaçlı bir konu.+ Bu tür ilaçları bilinçsizce kullanmak ciddi sağlık sorunları yaratır.
   
 7. Memet

  Memet Forum Okuru

  Ben memet lütfen selin hanım bana ulasın o ilacı almak istyrmm çook ihtiyacımz var
   
 8. Güllllüü

  Güllllüü Forum Okuru

  Arkadaslar herkes dolandrma peşinde gercekten ayıp bu ilaç nprmalde 10 tl ye satılıuor ama karaborsacılar 200 diyor gercekten ayıp ya
   
 9. BEYZA21

  BEYZA21 Administrator Yetkili Kişi

  Kayıt:
  21 Aralık 2011
  Mesajlar:
  13.871
  Beğenilen Mesajlar:
  1.834
  Ödül Puanları:
  113
  Pardon ama burda fiyat bilgisi yok ..Asıl size ayıp fiyat bilgisi vererek insanların aklını çelip, hayatlarını tehlikeye sokuyorsunuz..

  UYARI ! BU TÜR İLAÇLARIN SATIŞI YASAKLANMIŞTIR.
   
Yarovdal – RU 486 Düşük Hapı Kürtaj Hapı ve Misoprostol konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. düşük hapı ve iğnesi kesin sonuç verirmi

  düşük hapı ve iğnesi kesin sonuç verirmi

  adet söktürücü hap hamilelik sonlandırıcı hap gebeliği sonlandıran bitkiler hamileliği sonlandıran ilaçlar gebeliği ilaçlar DÜŞÜK HAPI VE İĞNESİ Düşük iğnesi diye adlandırılan iğneler aslında adet söktürücü iğnelerdir ve gebeliği sonlandırmayı sağlamaz.Bu tür iğneler östrojen ve progesteron hormonunu beraberce içerirler ve geciken adetin başlamasını sağlarlar.Düşük hapı ise gebeliğin en...
 2. Düşük Hapı, Kürtaj Hapı RU 486

  Düşük Hapı, Kürtaj Hapı RU 486

  kürtaj hapı ru 486 satın al düşüğe neden olan ilaçlar ru 486 fiyatı düşük hapı fiyatı istenmeyen gebeliğe düşük hapı ile son vermek mümkünmüdür buyrun meleklerim :) İstenmeyen bir gebelik oluştuğunda çiftler genellikle kürtaj işlemi olmadan gebeliği sonlandırmanın nasıl olabileceğini düşünürler ve kürtaj dışı bir işlemin, ilacın gebeliğin sonlandırmasını yapıp yapamayacağını merak...
 3. Düşük Yapma Taktikleri Hapları

  Düşük Yapma Taktikleri Hapları

  bebek düşüren haplar,bebek düşüren ilaçlar,bebek düşüren yöntemler,düşük yaptıran taktikler,düşük yapma hakkında bilgiler Bebek düşürme yöntemleri ve düşük yapma taktikleri. Kimi zaman düşüncesizce ve bilinçli cinsel birlikteliğin sonu kötü olabiliyor. Bu konuda yardım istiyorsanız yazımızı sonuna kadar okuyunuz. Evli değilseniz ve çocuk istemiyorsanız, ailenizin durumu bilmesini...
 4. Kürtaj hapının önemli yan etki ve riskleri var mıdır?

  Kürtaj hapının önemli yan etki ve riskleri var mıdır?

  İstenmeyen bir gebelik oluştuğunda çiftler genellikle kürtaj işlemi olmadan gebeliği sonlandırmanın nasıl olabileceğini düşünürler ve kürtaj dışı bir işlemin, ilacın gebeliğin sonlandırmasını yapıp yapamayacağını merak ederler. Düşük hapı veya diğer ismi ile kürtaj hapı (bazı jinekoloji sitelerinde düşük ilacı, kürtaj ilacı veya düşük iğnesi,kürtaj iğnesi olarak da geçmektedir )...
 5. Cytotec in Yan Etkileri Nelerdir?

  Cytotec in Yan Etkileri Nelerdir?

  Cytotec misosprostol olarak da bilinen ve ticari reçete ile satılan bir ilaçtır. Bütün reçeteli ilaçlar gibi bu ilacından yan etkileri vardır. Bir tüketici olarak Cytotec kullanmadan önce faydalarının yanı sıra, yan etkileri konusunda da bilgi sahibi olmalısınız.Cytotec misoprostol Türkiyede VE AVRUPA DA eczanelerde bulunmamaktadır. Sipariş hattını aramadan önce mutlaka test yaptırıp...

Sayfayı Paylaş