gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yaş Pasta İç Kreması

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yaş Pasta İç Kreması nasıl yapılır, Yaş Pasta İç Kremasının yapılışını bilenler lütfen bana tarifini yazın.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yaş Pasta İç Kreması konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebekler İçin: Kolay Yaş Pasta (12 ay)

Bebekler İçin: Kolay Yaş Pasta (12 ay)

bebek yaş pastaları kolay yaş pasta hazır pasta kekinden bebekli hazir kekinden Pastamız doğum günü için ya da sizin yemeniz için değil.1 yaşına giren minikler de pasta yesinler diye :piha: Kolay Yaş Pasta (12 ay) 2 küçük hazır pasta keki 75 gr yumuşatılmış tereyağı 125 gr toz şeker 125 gr badem tozu 2 yumurta 1 yumurta sarısı 1 tatlı kaşığı süt Tereyağı, şekeri, toz bademi ve...
  2. Pasta Kreması Tarifleri

Pasta Kreması Tarifleri

pasta kreması, krema tarifleri, yapılışları, malzemeleri, çeşitleri, aradığınız herşey burda meleklerim... sevgili meleklerim sizler için çeşitli pasta kreması tariflerim var hem kolay hem naturel hazır değil kendiniz yapıcaksınız içine bir tutamda sevgi kattınızmı ohh mis gibi olur.evet özü uzatmadan tariflerimize geçelim buyrun. Kakaolu krema Malzemeler •1 çay bardağı un •1 çay...
  3. Yaş Pasta İçin Kek Tarifi

Yaş Pasta İçin Kek Tarifi

Yaş Pasta İçin Kek Tarifi verir misiniz evde yaş pasta yapacağım ve bütünüyle kendim yapmak istiyorum hazır kek istemiyorum.
  4. Resimli Yaş Pasta İç Kreması yapılış

Resimli Yaş Pasta İç Kreması yapılış

Yaş Pasta İç Kreması nasıl yapılır Yaş Pasta İç Krema malzemeleri Merhaba Sevgili Melek'ler ve "yaş pasta iç kreması nasıl yapılır?" diyen siz sevgili misafirler, bu yazımızda yaş pasta iç krema yapılışını sizlerle paylaşıyoruz. Yaş pastanın iç kreması için gerekli olan malzemeler: 2,5 su bardağı süt 3 yumurta sarısı 2 çorba kaşığı un 2-3 çorba kaşığı şeker Vanilya Damla...
  5. yıldönümümüz için rulo yaş pasta tarifi acil !!

yıldönümümüz için rulo yaş pasta tarifi acil !!

Yıldönümümüz yaklaşıyor ve ben kendi ellerimle eşime pasta yapmak istiyorum. Biraz araştırdım ama istediğim gibi bir şey bulamadım. Rulo yaş pasta yapmak istiyorum ve sizlerden tariflerinizi bekliyorum..

Sayfayı Paylaş