gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yaş Pasta İçin Kek Tarifi

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yaş Pasta İçin Kek Tarifi verir misiniz evde yaş pasta yapacağım ve bütünüyle kendim yapmak istiyorum hazır kek istemiyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yaş Pasta İçin Kek Tarifi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. düdüklüde yaş pasta keki

düdüklüde yaş pasta keki

yaş pasta keki düdüklüde pasta hazır kekle yaş düdüklüde kek malzemeler 5 yumurta (eğer dolaptaysa 1-2 saat önceden çıkartınki ısınsın bu bütün pasta kekler için geçerlidir daha iyi kabarırmış =)) 5 kahve fincanı şeker 5 kahve fincanı un (mümkünse eleyin) 1 çay kaşığı kabartma tozu (unla beraber eleyerek koyun) 1 paket vanilya bunları çok iyi karıştırıp bildiğiniz kek gibi koyu ama sıvı hale...
  2. Yaş Pasta İç Kreması

Yaş Pasta İç Kreması

Yaş Pasta İç Kreması nasıl yapılır, Yaş Pasta İç Kremasının yapılışını bilenler lütfen bana tarifini yazın.
  3. Kolay Yaş Pasta Tarifleri

Kolay Yaş Pasta Tarifleri

Kolay Yaş Pasta Tarifleri lazım bana hem lezzetli hemde kolay olursa çok sevinirim biraz acemiyimde:)
  4. Resimli Yaş Pasta Tarifleri

Resimli Yaş Pasta Tarifleri

Resimli Yaş Pasta Tarifleri Kolay Yaş Pasta Tarifleri Resimli Merhaba Sevgili Melek'ler ve pasta yapmakta henüz benim gibi acemi olan tüm arkadaşlar, sizlere bu yazımızda kolay ve lezzetli yaş pasta tariflerini sunuyorum. Kolay Yaş Pasta Tarifleri Ballı Yaş Pasta Malzemeler 1 paket pötibör bisküvi 1 paket çikolata kreması 2′şer adet muz ve elma 8-10 adet beze Kiraz şekerlemesi Tarifi...
  5. yıldönümümüz için rulo yaş pasta tarifi acil !!

yıldönümümüz için rulo yaş pasta tarifi acil !!

Yıldönümümüz yaklaşıyor ve ben kendi ellerimle eşime pasta yapmak istiyorum. Biraz araştırdım ama istediğim gibi bir şey bulamadım. Rulo yaş pasta yapmak istiyorum ve sizlerden tariflerinizi bekliyorum..

Sayfayı Paylaş