gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yaş Pasta Üzerine Ne Yazılır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yaş Pasta Üzerine Ne Yazılır ya da bana yaş pastanın üzerine yazılan yazı örnekleri verebilir misiniz arkadaşlar?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yaş Pasta Üzerine Ne Yazılabilir
    Yaş pastanın üzerine içinizden gelen her şeyi yazdırabilirsiniz.

Bu;

iyi ki doğdun
    Nice yıllara
    Doğum günün kutlu olsun gibi klasik sözler olabilirken daha komik sözler de yazdırabilirsiniz. Bunlardan en bilinenleri;

Niye doğdun
    Keşke doğmasaydın
    Doğdu da bitti maşallah
    Tükürmeden üfle

gibi sözlerdir. Bu sözlerin yanı sıra sizde kendi düşüncelerinizi yazdırabilir ve özgün sözlerde bulabilirsiniz arkadaşım :)

Yaş Pasta Üzerine Ne Yazılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 35 yaş üzeri anne adaylarının gebeliği ne kadar risklidir

35 yaş üzeri anne adaylarının gebeliği ne kadar risklidir

35 yaş üzeri hamilelik 35 yaş üstü gebelik Günümüzde ileri yaş dediğimiz 35 yaş üstünde gebelik sayıları artmıştır. İdeal gebelik yaşları 20-35 yaşları arasındadır. Kadınların çalışma ve sosyal hayat içinde daha fazla yer almaları, eğitim süreçlerini daha uzun tutmaları ve infertilite (kısırlık)...
  2. Yaş Pasta malzemeleri Nelerdir buyrun öğrenelim

Yaş Pasta malzemeleri Nelerdir buyrun öğrenelim

yaş pasta malzeme listesi yaş pasta nasıl yapılır Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfımızda yaş pasta yapımında kullanılan malzemeleri konu alıyor ve "yaş pasta malzemeleri nelerdir?" diyenler için yaş pasta malzemeleri listesini paylaşıyoruz. Yaş Pasta malzemeleri Nelerdir Kolay bir yaş pastanın yapımında kullanabileceğiniz malzemeler şunlardır: 3 adet yumurta 1,5 su...
  3. Değişik Yaş Pasta Kalıpları

Değişik Yaş Pasta Kalıpları

Yaş Pasta Kalıb çeşitleri, Pasta kalıbı modelleri, Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda alışılagelmiş olan pasta kalıplarını ve bir de daha önce görmediğimiz değişik sıradışı yaş pasta kalıbı modellerini sizlerle paylaşıyoruz :)
  4. Yaş Pasta Nasıl Saklanır

Yaş Pasta Nasıl Saklanır

Yaş Pasta Nasıl Saklanır? Arkadaşlar biz küçük bir aileyiz ve ara ara eşim yaş pasta alıyor kızım çok sevdiği için bende evde hep bulunsun istiyorum ama bu yaş pastayı nasıl saklayacağımı bilmiyorum sizce Yaş Pasta Nasıl Saklanır ?
  5. Yaş Pasta Üzerine Yazılan Komik Yazılar

Yaş Pasta Üzerine Yazılan Komik Yazılar

Yaş Pasta Üzerine Yazılan Komik Yazılar lazım bende pastanın üstüne yazacam :)

Sayfayı Paylaş