gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yaş Pasta Üzerine Yazılan Komik Yazılar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yaş Pasta Üzerine Yazılan Komik Yazılar lazım bende pastanın üstüne yazacam :)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Yaş Pasta Üzerine Yazılan Komik Yazılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kamyon Arkası Yazıları komik yazılar

Kamyon Arkası Yazıları komik yazılar

kamyon duvar yazıları duvar arkası yazılar duyulmamış yazıları kamyoncu lafları HOROZ Lojistik 65'inci yılında Kamyon Arkası Yazı Yarışması düzenlemiş. "Daha önce duyulmamış ve görülmemiş kamyon arkası yazıları" gerekçeli yarışmaya 5 bin 750 kişi katılmış. Kazananlara ödülleri Horoz Lojistik 65. Yıl Kutlama Gecesi'nde verilecek. Yarışmanın sloganı şu: Yollarda Kamyonlar, Dillerde...
  2. mezar taşlarının üzerine yazılan yazılar <komik

mezar taşlarının üzerine yazılan yazılar <komik

mezar taşı üzerine yazı yazma yazı yazılan resimler mezar taşı yaz yazma taşının üstüne yaz Artık buraya takılıyorum Beni hesaptan düşün. Bi sabah bi uyandım,dünya yok Dün gece 2,30 sularında suları kesildi ömrün. Delil yetersizliğinden beraat etti Kalp yetersizliğinden gitti Karnında fazla su vardı, adalelerinde kireçlenme, böbreklerinde kum, kanında da demir fazlalığı. Beton gibiydi,...
  3. Komik Yazılar:)

Komik Yazılar:)

muhasebe komik muhasebe ile ilgili komik sözler muhasebeyle ilgili sözler sözleri ile Anne Babaların Saçları Neden Beyazlar... Büyük şirketlerden birinin patronu, bilgisayar sistemleriyle ilgili önemli bir arızanın acilen giderilmesi için bilgisayar mühendislerinden birinin evine telefon etmesi gerekir. Adamın evine telefon eder ve karşı taraftan fısıldayan bir çocuk sesi "Alo"...
  4. hamilelik üzerıne komık yazılar..

hamilelik üzerıne komık yazılar..

rüyada dişli bebek doğurmak rüyada bebeğin dişli doğması bebek görmek dişi çıkmış görmek Q: 35′ten sonra çocuk yapmak doğru mudur? A: Hayır, 35 tane yeterli görünüyor Q: Bebeğin cinsiyetini öğrenmek için en güvenilir yöntem nedir? A: Doğurmak. Q: Doktorum bana doğum yaparken hissedeceğim şeyin acı değil sadece normal bir baskı olacağını söyledi, bu doğru mu? A: Tabii, bakiniz...
  5. Yaş Pasta Üzerine Ne Yazılır

Yaş Pasta Üzerine Ne Yazılır

Yaş Pasta Üzerine Ne Yazılır ya da bana yaş pastanın üzerine yazılan yazı örnekleri verebilir misiniz arkadaşlar?

Sayfayı Paylaş