gebe
  1. nevin

nevin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

yaş sınırlamsı*?*

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında nevin tarafından paylaşıldı.

bu sitede yaş sınırlaması var mı diee merak etmiştim sölerseniz sevinirim :)

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: yaş sınırlamsı*?*
    Sitemiz bayanlara yönelik bir sitedir ve 16 yaş altını kabul edemiyoruz sitemize, pedagojik gelişimlerine olumlu katkısı olmayacak içeriklerimiz var. Bilginize..

yaş sınırlamsı*?* konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. göz yaşlarım

göz yaşlarım

sen hakketmedın sana olan sevgimi ve akan herbirdamla göz yaşını tutamadığım uzanamadığım yaşıyamadığım ve hep bir isyanım olarak kalacaksın
  2. yaş hesaplaması

yaş hesaplaması

ruh yaşı zeka yaşı hesaplama yaş hesaplaması ruh hesaplama gerçek yaş Cin Ruhi postacıya sordu : "üç kızınız olduğunu duydum, kaç yaşlarındalar?" Postacı : Yaşlarının çarpımı 36 eder. Ruhi : Bundan pek bir şey anlamadım. Postacı : üçünün yaşları toplamı sizin evinizin numarasını verir. Ruhi : Hala bir şey anlamıyorum. Postacı : En büyük kızım piyano çalar. Ruhi : şimdi anladım....
  3. 23 yaşımsın..

23 yaşımsın..

.................
  4. Yaş...

Yaş...

YAŞ 5: Anne ve babamın birbirlerine bağırmalarının, beni ne kadar korkuttuğunu öğrendim. YAŞ 7: Meşrubat içerken gülersem, içtiğimin burnumdan geleceğini öğrendim. YAŞ 12: Bir şeyin değerini anlamanın en iyi yolunun, bir süre ondan yoksun kalmak olduğunu öğrendim. YAŞ 13: Annemle babamın el ele tutuşmalarının ve öpüşmelerinin, beni daima mutlu ettiğini öğrendim. YAŞ 15: Bazen...

Sayfayı Paylaş