yaş sorunu :S

Öncelikle hoşgeldin canım.

10yaş bana göre de çok fazla.Yani o yaşta bi erkek bizim yaşımızdaki bir kızı çıkarları için kullanır.Amacı farklıdır bence...

10 yas baya var ama ikinizde anlasabilirseniz sorun olmaz ve ciddi bi iliski evliliğe kadr gidebilceğine inanıyosan öyle adım at ailenin tepkisinide göz önünde bulundur derim ben

canım ilk aramıza hoşgeldin..bence 10 yaş çok abartılcak yaş değil..çokta normal bence..ablamla eniştemin arasında 15 yaş fark var ve çokta mutlular..öyle mutlu bir çift görmedim ben çevremde şu zamana kadar..bence olgun erkek daha akıılıdır daha mantıklıdır her zaman yol gösterir..çıkarı vardır diye düşünme tanımaya çalış bence..sevgiyle kall canımm

Kızlar çok sağolun.Çok iyisiniz :) Hepinizin görüşlerini tek tek not ettim kafama..Zamanla ne olur bilemiyorum , ciddi düşünmek için de erken fakat birşeyler iyi giderse ve iş ciddiye binerse o zaman sorun olsun istemediğim için şimdiden düşünüyorum bu tarz şeyleri.Bilemiyorum bakalım neler olacak :)

bence tamamen olgunluga balgli hersey yani yas onemli belki ma akimi insan gec olgunlasiyor kimisi ise erken. o nedenle bence kendin ne kadar olgunsun ve karsindaki kisiye bi bak. ondan sonra kendin karar ver

tabiki önemli olan sevmek anlaşabilmek ama
şahsi fikrim ben yaşa önem veririm ve 10 yaş gerçekten fazla.. Daha 19 yaşında gencecik bir bayansın niceleri çıkar karşına..
iyi düşün derim..

tabiki önemli olan sevmek anlaşabilmek ama
şahsi fikrim ben yaşa önem veririm ve 10 yaş gerçekten fazla.. Daha 19 yaşında gencecik bir bayansın niceleri çıkar karşına..
iyi düşün derim..

Haklısın :( Hem de çok.. Ben bu konulara gelince fazlasıyla olgun biri gibi davranıyorum,öpmesine bile izin yok o derece sıkıyorum kendimi çünkü yaşı çok fazla ve kendine hakim olamassa ben düşünmek bile istemiorum gerisini :D Allah korusun inşallah hakkmızda hayrlısı olur :)

aramıza hg cnm :D:D yaşmı salla gitsin kafan kalbinnn yapın uyduktasn sonra onla mutlu olduktan sonra yaş farkı olmayanlarda mutsuz oluyor olanlarda ner önemi var ki yaşınn önemli olan anlaşmak :D önemli olan kaynaşmak :D önemli olan her türlü sevmek sevebilmek her yerde her zaman :D:D:D başarılar :D:D

Geri