gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yaşa göre ayakkabı numaraları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yaşa göre ayakkabı numaraları nasıl olmalıdır bilmek istiyorum, konu hakkında bana bilgiler verebilir misiniz?

2. Editör

Editör Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Yaşa göre ayakkabı numarası için çok özel bir formül var hanımlar o formülü sizlerle paylaşıyorum.

Ayakkabı numaranıza göre yaşınızın çıktığının söylediği bir formül bulunmakta. Ben formili denedim fakat bana doğru sonucu vermedi. Sıra sizde sizde formülden kendi ayakkabı numaranızdan hesaplama yapın bakalım doğru sonucuna ulaşabilecek birileri çıkacak mı? İşte formül;

- Ayakkabı numaranızı 5 ile çarpın

- Çıkan sonuca 50 ekleyin

- Çıkan sonucu 20 ile çarpın

- Çıkan sonuca 1005 ekleyin

- Çıkan sonuçtan doğum yılınızdan çıkartın.

Ulaştığınız sayının ilk iki rakamı ayakkabı numaranız, diğer iki rakam ise yaşınızdır.

Yaşa göre ayakkabı numaraları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ayakkabı numaranızdan neler çıkıyo:)

ayakkabı numaranızdan neler çıkıyo:)

EVET BAŞLIYORUZ... 1. Ayakkabı numaranızı 5 ile çarpın. 2. Çıkan sayıya 100 ekleyin. 3. Bulduğunuz sayının 20 katını alın. 4. Elde ettiğiniz sayıya 7 ekleyin. 5. Doğum yılınızı en son elde ettiğiniz sayıdan çıkarın. >>>Çıkan Sonuç
  2. Ayakkabı Numaranız?

Ayakkabı Numaranız?

:slm:ee kızlar ayak numaranız hepini ayakkabı alacamda :hhh::hhh::hhh::hhh::hhh:bana kim alacak 38 numaram:hhh:
  3. Ünlü Sanatçıların Ayakkabı Numaralarını Biliyormusunuz

Ünlü Sanatçıların Ayakkabı Numaralarını Biliyormusunuz

sanatçıların boyları mankenlerin boyları türk mankenlerin türk ünlülerin sanatçıların kiloları Ünlüler hakkında hemen her şeyi biliyoruz. Özel sırlarını bile... Peki kaç numara ayakkabı giydiğini biliyor muydunuz? İşte ünlülerin ayakkabı numarası; Ebru Gündeş: 37 Tuğba Özay: 42 Ata Demirer: 46 Güzide Duran: 42 Çağla Şikel: 41 Bülent Ersoy: 44 Asuman Krause: 41.5 Kenan İmirzalıoğlu:...
  4. T.C. kimlik numaranızın son rakamına göre kişiliğiniz

T.C. kimlik numaranızın son rakamına göre kişiliğiniz

kimlik falı Benimki 0 ... Bunu anlatan kişi de güzel anlatmış ha :dil: Bildiğimiz üzre herkesin T.C. kimlik noları var değil mi??? aa yok muu?? Vardır kıyıda köşede bak bakemm bii!! artıkınn tc kimlik nonuzun son rakamıylada kişilikk belirlenmesi yapılıyooo nasıl olcakk demesenizee oluyorr işte bi neviii son rakamı 0 olanlar: bunlar bi envi bişiye benzerler...ama iyilikleri...
  5. Ünlülerin Ayakkabı Numaralarını Merak Ediyormusunuz?

Ünlülerin Ayakkabı Numaralarını Merak Ediyormusunuz?

ünlülerin ayakkabı numaraları, ünlüler kaç numara ayakkabı giyiyor, ünlülerin ayak numaraları Hayranı olduğunuz birçok ünlü ismin ayakkabı numaralarını Melekler mekanı.Com olarak ele geçirdik:D:D Bazı ünlülerin giydikleri ayakkabı numaraları bizi şok etti diyebiliriz. Eminiz ki sizde öğrendiğiniz de çok şaşıracaksınız. Mesela Kenan İmirzalıoğlu'nun kaç numara ayakkabı giydiğini...

Sayfayı Paylaş