gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Yaşa Göre Uygulanabilecek Saç Modelleri

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

yaşa göre saç modelleri, yaşa uygun saç modelleri, saç modelleri

Sevgili melekler, saçlarınızda bir değişiklik yapmak istiyor ve bunun için kuaförünüze gitmeye hazırlanıyorsunuz ama bir yandand anasıl bir saç modeli yaptıracağınız konusunda da kararsızsınız. Şeytan diyorki şöyle kısacık kestirin, hatta bazı yerleri makinaya vurdurmak bile olabilir. Ya da boyuna dokundurmadan şöyle dikkat çekici katlar mı attırsanız? Bizden bir tavsiye, ne kadar cesur olursanız olun, yaşınızı göz ardı etmeyin, saçlarınızda uygulayacağınız modeller yaşınızla doğru orantılı olsun. Nasıl mı?

sac-modelleri.jpg

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    30'lu yaşlardakiler için saç modeli 30'lu yaşlardaki kadınlar anneleri gibi kariyerlerini oluşturmaya veya güçlendirmeye çalışır. 30'lu yaşlarda kendini kanıtlamaya çalıştığı bir yerlerde ve çok ciddi olur. Klasik kesimler, işte, evde, akşam yemeğinde çok yönlü kullanılabildiği için çok tercih edilir. Çoğu kişi ev, araba seçiminde kişisel yaşamındaki duruma uygun hareket eder. Aynı şey saçlar için de geçerlidir. Eğer birliktelik anlayışından bakıyorsanız, o zaman parlak ve düzgün kesimleri tercih edebilirsiniz. Çocuğunuzun stilinde kestirmekten kaçının ve daha şık bir görünüş sağlayan modelleri seçin.
    Ya hangi saç modelini kullanırsam kullanayım ciddi bir ifade yakalayamıyorum. Çok çocuksu bi suretim var :D

TİTAN bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Ne demiş atalarımız hahaha "Neşeli ol ki genç kalasın" hahaha Boşver ciddi görünüp ne yapacaksın :D:D

Benim kategori sanırım 40lı yaşlara giriyor artık :D:D Ben de geçen gün gidip saçlarımı kestirdim. Katlı kesim yaptırdım hem kullanışlı hem de yüzüme çok gitti ama ben de pek olgun görünmüyorum ama ne yapalım, serde çocukluk var :D:D

"40'lı yaşlardakiler için saç modeli
    Kadınlar 40'lı yaşlarında olgunlaşma dönemlerine girerler.. Aynaya baktıklarında hoşlandıkları ve hoşlanmadıkları bir sürü şeye sahip olurlar. Ne yazık ki kusurlarını önemseyen çoğu kadınlar güzel yönlerini farkedemez. Aslında her ikisini farkedererek, kusurlarını gidermeye çalışmaları en doğrusudur. Bu nedenle çok uç kesimlerden ve değişimlerden uzak durun. Çok çok kısa, uzun kesim, açık veya koyu renkleri de denemeyin. Yüzü daha uzun ve asık gösteren uzun saçlar yerine, kısa kestirin. Saçların kat verilerek kesilmesi de, yüzü ön plana çıkartır."

BEYZA21 bunu beğendi.
  4. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Titim Suretim mahkeme duvarı gibiki zaten .Fazlasıyla karşımdakini donduracak kadar soğuk bir ifade..Hani ciddiyettten kastım olgun bir görünüm yok .Ama olsun her daim kozasındaki kelebek gibiyim :) Güle güle kullan yeni imajını 40 lık çıtıyım benimm

Yaşa Göre Uygulanabilecek Saç Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaşlara Göre Saç Modelleri

Yaşlara Göre Saç Modelleri

olgun gösteren saç modelleri genç gösteren saç modelleri genç renkleri büyük saçı uzun modeller 20'li yaşlardaki kadınlar henüz çok başında oldukları yetişkinlik döneminde çok sık stil denemeleri yaparlar. Stillerini bulmak için saçlarıyla eğlenirler. Bu yaşta unutulmaz saç stilleri yapılır. Saç stilistleri çok uç modelleri önermiyor ancak maceracıysanız bu yaşlar çok uygun! Saç şeklinizi...
  2. Saç Modeliniz Yaşınıza Uygunmu?

Saç Modeliniz Yaşınıza Uygunmu?

Kendinize yeni bir tarz yaratmak istiyorsunuz fakat istediğiniz modelin size yakışıp yakışmayacağından şüphelisiniz. O halde bu yazıyı okumalısınız. 20'li yaşlardakiler için saç modeli 20'li yaşlardaki kadınlar henüz çok başında oldukları yetişkinlik döneminde çok sık stil denemeleri yaparlar. Stillerini bulmak için saçlarıyla eğlenirler. Bu yaşta unutulmaz saç stilleri yapılır. Saç...
  3. Saçınıza Yaşınıza Göre Kesim Yaptırın

Saçınıza Yaşınıza Göre Kesim Yaptırın

saçınıza göre saç kesimi Meleklerim yaşamımız boyunca ortalama kaç defa saç kestirmek zorunda kalıyoruz hiç merak ettiniz mi? Ve neden saç kestiriyoruz, hiç düşündünüz mü? Bir kadın saçlarını senede 2 kez kestirmiş olsa ve bunların ilk 15 yılında çocukluk çağında olduğu hesaplansa… Gerçek anlamda 50 ya da 60 defa saçlarını kestirmiş olabiliyor.Demek ki saç kestirenler saçlarını bol bol...
  4. Defilelerden Sokağa Uygulanabilecek Saç Modelleri...

Defilelerden Sokağa Uygulanabilecek Saç Modelleri...

Defile Saç Modelleri Saç Modelleri Defilelerde gördüğümüz ve beğendiğimiz saç modellerini kendimiz evde kendimize uygulayıp defilelerin havasını kendi saçlarımızda estirebiliriz...Birkaç değişik dokunuşla saçlarımıza define saç modeli havası vermemiz mümkün nasıl mı? Defilelerden sokağa uygulanabilecek saç modelleri Yaz günlerinde saçlarımıza şekil vermek çok zordur;...
  5. Günlük Uygulanabilecek Saç Modelleri 2014

Günlük Uygulanabilecek Saç Modelleri 2014

günlük saç modelleri, gündelik saç modelleri, 2014 saç modelleri Sevgili melekler, güneşin az da olsa yüzünü arada bir göstermesi, ağaçların açtığı çiçeklerle birlikte hepimizin içine yavaş yavaş bahar heyecanını doldurdu. Havaları açık gördüğümüz her an kendimizi dışarı atarken, saçlarımızı da ılık rüzgarın kollarına bırakmak istiyoruz. İşte bu sayfamızda da bahar aylarından itibaren...

Sayfayı Paylaş