gebe
  1. SiHiRLi_PeRi

SiHiRLi_PeRi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Yaşadığımı unutuyorum... Bana öLmediğimi İspat et!!

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında SiHiRLi_PeRi tarafından paylaşıldı.

Zaman, hayata adadığım fiilleri hep geçmişle çekimliyor Gelmişti… Gitmişti… Bitmişti… Oluyor hep. Okunaklı hayatlardan okunulası bir hayat dizmek istiyorum kendime. Bildik geçmişimden dem vuruyorum ilkin.
    Ve ömrümün asıl satırı geliyor… Susuyorum…
    Bol üç noktayla satırlar atlıyorum.
    Okunulası olması gereken hayatım, susulası satırlarda can buluyor
    Vazgeçiyorum beni bana yazmaktan. İki satırdan fazlam yok çünkü…

Ya$adığımı unutuyorum...
    Bana Ölmediğimi ispat et!

aLıntıdır..

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Yaşadığımı unutuyorum... Bana öLmediğimi İspat et!!
    Ya$adığımı unutuyorum...
    Bana Ölmediğimi ispat et!

ahh bu sözde neler gizli teşekkürler canım

Yaşadığımı unutuyorum... Bana öLmediğimi İspat et!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kayahan, polemik yaşadığı Nilüfer'e gelip anlaşmasını tavsiye etti.

Kayahan, polemik yaşadığı Nilüfer'e gelip anlaşmasını tavsiye etti.

Kayahan, uzun süredir kendi şarkılarını telif ödemeden okuduğu için polemik yaşadığı Nilüfer'e gelip anlaşmasını tavsiye etti. Nilüfer'e televizyon ekranından mesaj gönderen Kayahan, şunları söyledi: "Seviyorum ben Nilüfer'i. Hala da çok seviyorum. O, 'Geceler'i çok iyi söylüyor, 'Mavilim'i çok iyi söylüyor, 'Mor Menekşem'i çok iyi söylüyor, 'Kar Taneleri'ni çok iyi söylüyor. Bence...
  2. Mahmut uslu bana da küfür etti.

Mahmut uslu bana da küfür etti.

MAHMUT USLU BANA DA KÜFÜR ETTİ! FATİH ALTAYLI, GALATASARAY'DA YÖNETİCİLİK YAPTIĞI YILLARDA FENERBAHÇE MAÇLARINDA FENERBAHÇELİ YÖNETİCİ MAHMUT USLU'NUN KENDİSİNE DE KÜFÜR ETTİĞİNİ VE BUGÜN DE AYNI ŞEYLERİ YAPTIĞINI SÖYLEDİ. Bir dönem Galatasaray'da İkinci Başkanlık yapan gazeteci Fatih Altaylı, Habertürk'te yayınlanan Olaylar ve Gerçekler programında Fenerbahçeli yönetici Mahmut Uslu'yu...
  3. Ya$aDıqıMı uNuTuYoRuM...ßaNa öLMédiqiMi iSPaT éT!

Ya$aDıqıMı uNuTuYoRuM...ßaNa öLMédiqiMi iSPaT éT!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. İspat...

İspat...

Çok doğru mantıklı ve güzel bihikaye meleklerim... Adamın biri her zaman yaptığı gibi saç ve sakal traşı olmak için berbere gitti. Onunla ilgilenen berberle güzel bir sohbete başladılar.Değişik konular üzerinde konuştular. Birden Allah ile ilgili konu açıldı… Berber: ” Bak adamım, ben senin söylediğin gibi Allah’ın varlığına inanmıyorum.” Adam: ” Peki neden böyle diyorsun?” Berber: ”...
  5. Deniz Seki Basına Veryansın Etti !

Deniz Seki Basına Veryansın Etti !

deniz seki deniz seki haberleri deniz seki fotoğrafları Sevgili melekler, son yıllarda hayli zor günler geçiren Deniz Seki bu kez basına veryansın etti. Çekilen bikinili fotoğrafları basına yansıyınca çileden çıkan Deniz Seki açtı ağzını yumdu gözünü. İşte Deniz Seki haberleri, haberin detayları... Önceki akşam Metrocity’nin üst katında verilen 90’lar partisine katılan Deniz Seki,...

Sayfayı Paylaş