gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Yasağın bulunduğu yerler

Konu, 'Toplu İş Hukuku' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Madde 30 - Aşağıdaki işyerlerinde grev ve lokavt yapılamaz: 1- İlaç imâl eden işyerleri hariç olmak üzere, aşı ve serum imâl eden müesseselerle, hastane, klinik, sanatoryum, prevantoryum, dispanser ve eczane gibi sağlıkla ilgili işyerlerinde,

2. Eğitim ve öğretim kurumlarında, çocuk bakım yerlerinde ve huzurevlerinde,

3. Mezarlıklarda,

4. Millî Savunma Bakanlığı ile Jandarma Genel Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığınca doğrudan işletilen işyerlerinde.

Yasağın bulunduğu yerler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yasağın bulunduğu işler

Yasağın bulunduğu işler

Madde 29 - Aşağıdaki işlerde grev ve lokavt yapılamaz: 1. Can ve mal kurtarma işlerinde, 2. Cenaze ve tekfin işlerinde, 3.(Değişik: 27/5/1988 - 3451/5. md.) Su, elektrik, havagazı, termik santrallarını besleyen linyit üretimi, tabii gaz ve petrol sondajı, üretimi, tasfiyesi, dağıtımı, üretimi nafta veya tabii gazdan başlayan petrokimya işlerinde, 4. Banka ve noterlik hizmetlerinde,...
  2. Yasak

Yasak

Yasak ama ; Sarıl bana ! Buna gerçekten ihtiyacım var
  3. Şeker pancarının bulunduğu yer neresidir?

Şeker pancarının bulunduğu yer neresidir?

Şeker pancarının bulunduğu yer neresidir? Lütfen bu konu hakkında bana yardımcı olabilir yada bilgi verebilir misiniz ? Teşekkür ediyorum.
  4. papazın çayırı bugün hangi stadyumun bulunduğu yerin eski adıdır

papazın çayırı bugün hangi stadyumun bulunduğu yerin eski adıdır

günümüzde hangi stadyumun eski yeri papazın çayırıymış yani soru şu papazın çayırı bugün hangi stadyumun bulunduğu yerin eski adıdır bilgisi olan banada bilgi versin.
  5. pamukkalede bulunduğu şehrimiz

pamukkalede bulunduğu şehrimiz

pamukkalede bulunduğu şehrimiz

Sayfayı Paylaş